Finále školního roku na Chodovické

Finále školního roku na Chodovické

Květen a červen jsou měsíce, které už tradičně doslova praskají ve švech, co se počtu akcí týká. Už jen školní výlety poskytly dětem spoustu zábavy a také poučení. Vedle nich proběhla celá řada dalších pěkných programů.

skoly_fzs_chodovicka_staromestska_radnice

V rámci environmentální výuky se žáci 2. stupně dozvěděli v rámci besedy s odborníky řadu zajímavostí o ochraně a záchraně živočichů, první stupeň se zaměřil na mláďata. Sedmáci, osmáci a deváťáci absolvovali osvědčené dějepisné vycházky po Praze v rámci programu Škola v ulicích. Třídy obou stupňů navštívily řadu představení Divadla v přírodě a také výchovně vzdělávací program Planeta Země v Divadle Horní Počernice.

skoly_fzs_chodovicka_dopravni_soutez

V souvislosti se Dnem dětí proběhlo ve školní družině sportovní odpoledne a druhostupňové třídy se dobře pobavily s Piráty z Karibiku v kině na Černém Mostě. Paní učitelky vyjely se svými třídami na týdenní ozdravné pobyty na Šumavu a do Krkonoš. Školní preventista ve spolupráci s Policií ČR připravil pro žáky 1. i 2. stupně další cyklus besed o bezpečném chování, šikaně, kyberšikaně, způsobech obrany a ochrany před negativními projevy chování a dalších zajímavých tématech. Naši žáci skvěle reprezentovali školu v soutěži v IT schopnostech a výborně uspěli i v dopravní soutěži mladých cyklistů.

skoly_fzs_chodovicka_beach

A samozřejmě se sportovalo –krajské kolo OVOV, krajské kolo Poháru rozhlasu, turnaj v Beach volejbale, krajské finále vybíjené (dívky 4. a 5. třídy), turnaj v nohejbale, turnaj v minifotbale žáků a žákyň 2. stupně, krajské kolo turnaje v badmintonu, Chodovické trsání. A při tom všem žáci i učitelé zvládli všechny školní povinnosti, uzavřeli školní rok a teď už je čeká jen zasloužený prázdninový odpočinek. Ať se léto vydaří!

skoly_fzs_chodovicka_radnice_hp

Pedagogové FZŠ Chodovická

Prev Na území hl. m. Prahy budou probíhat akce, které budou mít vliv na silniční provoz na pozemních komunikacích
Next Školní akademie