Formanské slavnosti 20. května 10-17 hod

Formanské slavnosti 20. května 10-17 hod

Počernice, koně, formani – již 4. ročník slavností tradičních řemesel pro počernické i přespolní. Ukázku řemesel, dětské dílničky a výrobu šperků letos doplňují mistři řezbáři a také sbírka pro Azylový dům. Každý, kdo přispěje alespoň 30 Kč obdrží poukaz na občerstvení v podobě buřtu, koláčku a pití. Těšíme se na Vás!

 

Jak se k nám dostanete:

MHD
Z konečné metra linky B Černý Most autobusem č. 273 do zastávky Třebešovská, přejít ulici směrem k restauraci U vodárny a pokračovat ulicí Třebešovskou asi 100m na Křovinovo náměstí.

Autem od Černého Mostu
Ul. Chlumecká projet po Náchodské Počernicemi, téměř na konci odbočit na semaforech vpravo směr Xaverov, Běchovice (do ul. Ve Žlíbku) a poté první odbočkou vlevo kolem restaurace U vodárny.

Autem z centra Prahy
Po Jižní spojce až na Východní spojku kolem nákupního centra CČM směrem na Mladou Boleslav (ul. Novopacká). Vpravo minete benzínovou pumpu, dáte se pod nadjezdem vpravo a poté vlevo ul. Ve Žlíbku až k Náchodské, tu přejedete rovně směrem na Běchovice a dáte se první odbočkou vlevo na Křovinovo nám.

Vlakem z centra Prahy
Z Masarykova nádraží do stanice Nádraží Horní Počernice (cca 20 min., jede min. každou hodinu) a potom 2 stanice autobusem 273 (Třebešovská) nebo 221 (Na Kovárně). Lze dojít i pěšky (cca 15 min.).

formani_1_opr sbirka_1

p3-hp-letak-a6-print

 

Prev Ples seniorů
Next Xaverov opět naplno bodoval a doma porazil ČAFC Praha B