Fotbalový kemp na Xaverově

Fotbalový kemp na Xaverově

Přijď s námi strávit část prázdnin a bavit se nejen fotbalemPatronem kempu je Karel Piták.    

Pro děti od 8 do 14 let, kapacita je 30 dětí na jeden termín.

the-ball-488716_960_720

Milí rodiče,

připravili jsme pro Vaše děti 1. ročník fotbalového kempu v areálu SC Xaverov Horní Počernice a jeho okolí. Vedoucím kempu je David Lukeš, dlouholetý hráč Xaverova a nynější trenér. Je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu, se specializací trenér fotbalu, držitel licence UEFA A. Jako hráč působil na Xaverově, Blšanech, Bohemians Praha a dalších klubech. Jako kapitán vedl i akademickou reprezentaci, s kterou v roce 2003 získal bronzovou medaili. Zároveň působí jako učitel tělesné výchovy na Rakouském gymnáziu v Praze.

Cílem kempu je dětem zpestřit letní prázdniny, zlepšit jejich dovednosti a rodičům dát možnost zaměstnat smysluplně svojí ratolest a věnovat se práci, popřípadě si odpočinout. Dnešní děti jsou dost často jednostranně zaměřené, proto chceme touto formou ukázat i jiné možnosti a nejen ty fotbalové. Budou mít prostor seznámit se s první pomocí. V rámci lekcí anglického jazyka i zlepšit svoje základní znalosti a zachytit základní slovník z fotbalového prostředí. Vyzkouší si jiné sporty a míčové hry. Poměří svoje síly v pětiboji a fotbalových dovednostních soutěžích. Zároveň poznají nové kamarády.

V rámci kempu budou mít možnost zatrénovat si i s bývalým prvoligovým hráčem Karlem Pitákem (Slavia Praha, Jablonec, Red Bull Salzburg, Hradec Králové, 1. místo na ME do 21 let z roku 2002), který je patronem našeho kempu a zúčastní se vybraného tréninku a před tréninkem s ním bude i beseda.

logo-fotbal

Termíny:  1. 24.7. – 28.7.2017

  1. 31.7. – 4.8.2017

Cena:  3 800 Kč

V ceně zahrnuto:  oběd (U Bobra Xaverov), pitný režim po celý den, svačina (dopoledne        i odpoledne), pronájem ploch a tělocvičny, ostatní náklady spojené s pořádáním kempu. Každý účastník obdrží tričko, trenky, stulpny, odměnu pro účastníka kempu.

Organizátor:  Mgr. David Lukeš

Mobil: +420 736 600 696

Email: davluk@centrum.cz

Místo konání: Stadion SC Xaverov Horní Počernice, Božanovská 2098, Praha 9

Informace najdete na webu: www.xaverovkemp.cz   

Prev Přistavení velkoobjemových kontejnerů a kontejnerů na bioodpad v 1. pol. 2017
Next Sekretář, na kterém psal paměti národa František Palacký

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment