Fotbalový prvomájový víkend na Xaverově

Fotbalový prvomájový víkend na Xaverově

Prodloužený prvomájový víkend byl pro všechny fotbalisty Xaverova mimořádně úspěšný a dá se nazvat víkendem bez ztráty kytičky.

turnaj-30-4-2010-2010vyhra

Začnu od těch nejmenších, ročníku 2010, tedy nastupující xaverovské generace, která zatím nehraje soutěžní utkání v rámci PFS, ale aktivně se zúčastňuje řady turnajů. O víkendu v silně obsazeném turnaji v Horkách nad Jizerou vybojovala 1. místo. V rámci ELITE soutěží PFS ročníky mladších přípravek 2009, 2008 a starších přípravek 2007 a 2006 se čtyřikrát utkaly s Motorletem (asi náš největší rival a konkurent) a byly z toho čtyři výhry. Vždy vynikající odpovědný výkon, bojovnost a maximální nasazení slavily úspěch.

Mladší žáci, kteří nevzdávají naděje na první místo ve své skupině o postup do pražského přeboru, hráli na hřišti FC Háje. S mužstvem FC Háje, které na jaře ještě neprohrálo, dosáhli mladší žáci zaslouženého těsného vítězství. Na tyto výkony navázali starší žáci a těsnou výhrou porazili na domácím hřišti tabulkově silnějšího soupeře z Bohnic 1:0.

kolovraty-xaverov-fans

Ani muži Xaverova nezůstali pozadu a v sobotu na půdě Kolovrat, jasného vedoucího a favorita soutěže, po výborném výkonu s podporou xaverovského kotle fanoušků a klubových fans potvrdili výhrou 1:0 vítězství z minulého víkendu, kdy porazili mužstvo Unionu Vršovic. V tomto utkání také Xaverov představil novou jarní posilu Dalibora Slezáka, který se prezentoval výborným výkonem.

posila-slezak

Svatopluk Malina

Sportovní manažér SC XAVEROV Horní Počernice

Prev Dubnová úroda medailí sportovních gymnastek
Next Veřejně přístupný internet v Horních Počernicích

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment