Fotografická soutěž pro kalendář na rok 2025

Fotografická soutěž pro kalendář na rok 2025

Nová fotografická soutěž pro kalendář na rok 2025

Minulé dvojčíslo Hornopočernického zpravodaje zveřejnilo vítěze letošní fotografické soutěže, do které jste přispívali se snímky na téma „Horní Počernice – Žijeme tu spolu“. Hornopočernický Kalendáři 2024 bude k dispozici k zakoupení na recepci Chvalského zámku či na vybraných místech naší městské čtvrti a představí užší výběr snímků soutěže.

V tomto čísle si Vás dovolujeme přizvat k účasti na dalším ročníku fotografické soutěže 2024, pro tentokrát s tématem „Horní Počernice historické a moderní“. Uvítáme vaše snímky zachycující pro Vás zajímavé stavby, prostory, zákoutí,

Zúčastnit se mohou fotografové od 13 do 100 let. Uzávěrka pro příjem fotografií je 15. května 2024. Komisi, posuzující umístění nejlepších snímků, zasedne ve složení s profesionálními fotografy. Odměnou za umístění na prvních čtyřech místech budou jako obvykle dárkové karty do obchodního centra Černý Most.

Velikost fotografií: min. 1 MB, max. 5 MB, v minimálním rozlišení 300 Dpi. Jeden autor může zaslat maximálně 15 fotografií.

Fotografie, prosím, zasílejte ve formě odkazu ke stažení snímku přes úložný informační systém (např. uschovna.cz) na adresu: jaroslava.schmidtova@chvalskyzamek.cz nebo přineste na CD/DVD (příp. na flash disku) na recepci Chvalského zámku. Více na www.chvalskyzamek.cz v sekci Akce.

Prev MALÉ ŽENY
Next DISKUSE NAD DOPRAVNÍMI PROBLÉMY HORNÍCH POČERNIC