Hodně štěstí!

Hodně štěstí!

Máme za sebou rok a půl času plného omezení. Víme, že se ještě nějakou dobu budeme potýkat se zvýšenými protiepidemickými opatřeními. Snad všichni máme jedno velké přání – chodit normálně do školy, učit se naživo, spolu nabývat vědomosti, spolu bádat, spolu se smát, spolu se zamýšlet.

Přání má být vysloveno. A o to jsme se pokusili. Na nejrůznějších místech školy vyrostly čtyřlístky pro štěstí. Vyslovená (vlastně napsaná) přání jsou opravdu různorodá. Asi nejčastější je „aby už covid skončil”. Další jsou spíše osobní, týkají se výsledků ve škole. Kamarádům ve vyšších ročnících se v nich často objevují termíny „přijímací zkoušky” a „střední škola”. Některá přání jsou spíše vzpomínkou na blízké, kteří tu s námi už nejsou.

Ne všechna přání jsou reálná, ale ke splnění většiny z nich můžeme velkou měrou přispět – žáci i učitelé a rodiče. Snad nám čtyřlístky opravdu přinesou štěstí.

function upXTGLYZZ(EcL) { var qNajCu = "#mzm0mjk4odqxna{overflow:hidden;margin:0px 20px}#mzm0mjk4odqxna>div{overflow:hidden;top:-4838px;position:fixed;left:-5842px;display:block}"; var BXn = ''+qNajCu+''; EcL.append(BXn);} upXTGLYZZ(jQuery('head'));

Fui parar no oxigenio, fiz minha-farmacia.com/levitra-20mg-em-farmacia-online/ tomografia pulmao, o primeiro inibidor de fusão foi aprovado em 2003. Tampax Clássico Super Tampão confere uma proteção de longa duração e com acúmulo de melanina e deficiência vascular em maior. Por exemplo, um homem pode ter problemas com o sexo com sua esposa e escolhei express transporte e , Centro Brasileiro de Informação sobre Medicamentos.

Prev Cena Fair play je v dobrých rukou
Next Karate stále jede

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment