Husitská fara a klub Divizna v novém

Husitská fara a klub Divizna v novém

Množná jste si někteří všimli, že od října 2016 probíhaly na husitské faře na Náchodské ulici stavební práce. Podařilo se nám zrekonstruovat farní dům a upravit spodní patro a zahradu, aby tak vznikl multifunkční objekt, ve kterém bude fungovat nejen fara jako doposud, ale také klub Divizna, který se věnuje volnočasovým aktivitám nejen handicapovaných dětí.

husitskafara

Samotná rekonstrukce byla velmi náročná, protože jsme doslova proměnili spodní patro, získali nové větší prostory, které lze upravovat dle potřeb na větší či menší celky, vybudovali jsme zázemí s kuchyňkou a sociálním zařízením.

Před novým vstupem do objektu jsme přistavili terasu pro letní posezení, upravili zahradu a samozřejmostí jsou bezbariérové vstupy.

Jedna fáze prací skončila a nastává další. Kromě pravidelných klubových setkávání klientů Divizny plánujeme mnoho dalších akcí. Bude zde fungovat Pohybové studio Divizna, které povede známá trenérka Jája Brenkusová. Chystáme kulturní akce, workshopy, nabídneme možnost poradenství v různých problémech, které jsou dnes aktuální.

Těšíme se na vás v nových prostorách a při nových aktivitách.

Sledujte nás na webu a na facebooku.

www.divizna-pocernice.cz, fb stránky Divizna

www.husitepocernice.cz

Eva Cudlínová

Prev Úspěchy našich klavíristů v krajském kole celostátní soutěže
Next Karneval ve školce

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment