IKEA Černý Most je dobrý soused

IKEA Černý Most je dobrý soused

V úterý 25. dubna se 30 zaměstnanců IKEA Černý Most pustilo do pořádného jarního úklidu. Vytvořili trvalkový záhon před Chvalským zámkem, vyměnili písek na dětských pískovištích a vymalovali velkou část prostor Rodinného centra MUM. Děkujeme!

odbor_ikea_dobry_soused_foto_archivrcmum

Dlouho plánovaná akce v RC MUM a na Místním hospodářství MČ Praha 20 byla úspěšně odstartována dle plánu. Část týmu zaměstnanců IKEA Černý Most v dobré náladě a v pracovním oděvu naběhl do Rodinného centra MUM a další lidé rozděleni do multikár Místního hospodářství vyrazili na práci v terénu.

Mocný tým zdatných malířů včetně jednoho batolete se prohnal prostorem Rodinného centra jako kulový blesk. Za jednu směnu stihli vystěhovat prostory, olepit a pokrýt povrchy, oškrábat omítku, napenetrovat stěny, několikrát vymalovat, zrenovovat dětský nábytek a opět dvě dětské herny a výtvarnou dílnu uklidit do původního stavu. Barbora Zálohová – koordinátorka akce, komentovala událost slovy: „Inu, byl to fičák, ani jsem nestihla vzít do ruky štětku, jen jsem neustále dokola poletovala jako raketa.” Následující den již rodinné centrum fungovalo opět naplno. MUM tak omezil svůj provoz na pouhý jeden jediný pracovní den. Vše se zdařilo, počasí přálo, a tak jsme super nabitý pracovní den zakončili s dobrým pocitem.

„Velmi si této podpory vážím a jsem ráda, že IKEA Černý Most je dobrý soused,” dodává starostka MČ Praha 20 Hana Moravcová.

Barbora Zálohová a Jaroslav Píša

foto: RC MUM

Prev Cyklistické aktuality
Next Příroda je největší umělec

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment