Informace pro jubilanty a rodiče

Informace pro jubilanty a rodiče

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace dočasně pozastavujeme osobní gratulace seniorům a společné vítání občánků. Přihlášky pro vítání občánků však přijímáme i nadále a společně je přivítáme v nejbližším možném termínu. Přihlášku na vítání občánků naleznete na stránce https://www.pocernice.cz/potrebuji-vyridit/vitani-obcanku/ a můžete ji zaslat na emailovou adresu vitani@pocernice.cz. Do přihlášky je nutné napsat také příjmení matky, protože v mnoha případech není totožné s příjmením dítěte a nemohli bychom Vám doručit pozvánku. Vítáme děti pouze z Městské části Praha 20. Vítání občánků není povinné, je to ryze dobrovolná akce. Vítání občánků se koná v areálu Chvalské tvrze.

 

Jubilanty, kteří oslaví 75., 80. a vyšší narozeniny, uveřejníme ve společenské rubrice Hornopočernického zpravodaje. Bohužel z důvodu ochrany zdraví je dočasně nenavštívíme s osobní gratulací, tak jak bylo doposud zvykem. Pevně věříme, že se současná situace brzy natolik zlepší, že budeme mít možnost se vrátit k dobré tradici osobních gratulací.

Pokud o blahopřání či zveřejnění Vašeho jména v této rubrice NEMÁTE zájem, zavolejte prosím na číslo 271 071 657 Martině Krátké nebo pište na e‑mail vitani@pocernice.cz.

Milan Hejkrlík

vedoucí odboru živnostenského a občanskosprávních agend

 

Prev Praha má nová pravidla pro developery. Klíčový dokument k odblokování výstavby schválili zastupitelé
Next Přístřešek na tříděný odpad