INFORMACE Z OBLASTI PODPORY PODNIKATELŮ A INFORMATIKY

INFORMACE Z OBLASTI PODPORY PODNIKATELŮ A INFORMATIKY

Vážení a milí spoluobčané,

spustili jsme modernizovaný webový rejstřík pro podnikatele Prahy 20, který najdete na webové adrese: www.podnikatele.praha20.info/.

Cílem projektu Podnikatelé Prahy 20 je bezúplatné zobrazení prezentace podnikatelů podnikajících v Horních Počernicích přehledně na jednom místě s mapovým vyznačením.

Chceme zdůraznit, že celý projekt vznikal v rámci našich pracovníků IT odboru bez externích finančních nákladů.

Jak to celé funguje?

Jste-li podnikatelem podnikajícím na území Horních Počernic, je možné se registrovat a následně přidat záznam o vaší provozovně nebo činnosti.

Po úspěšné registraci a vytvoření uživatelského účtu budete mít možnost vložit záznam, který pokud nebude obsahovat zásadní chyby nebo nevhodná sdělení, bude následně schválen administrátorem portálu Praha20.info.

Žádáme touto cestou všechny zájemce z řad podnikatelů o registraci.

Dále bychom vám rádi připomněli možnost bezplatného uveřejnění vaší firmy či živnosti v galerii podnikatelů na facebookové stránce městské části Horní Počernice, kam se můžete stále připojit a sousedé vás mohou podpořit návštěvou provozovny nebo i pouhým sdílením nabídky.

V případě zájmu o uveřejnění v galerii podnikatelů na Facebooku prosíme o zaslání 1 fotografie (provozovny, sortimentu, majitele) a informační text o provozovně a nabídce na e-mail: informatika@pocernice.cz.

 

Přeji vám hodně úspěchů a pevné zdraví.

 

S úctou

Ing. Zbyněk Římal, váš radní

Hnutí ANO

Zbynek_rimal@pocernice.cz

 

Prev Devadesátiny Věry Rosendorfové
Next ODKAZY NA VHODNÉ ZDROJE, KDE SE RODIČE MOHOU INSPIROVAT, JAK MLUVIT S DĚTMI O KORONAVIRU