Kalendář na rok 2017 „To nejlepší z Horních Počernic“ V PRODEJI!

Kalendář na rok 2017 „To nejlepší z Horních Počernic“ V PRODEJI!

Již popáté byla práce na kalendáři MČ Praha 20 plně v rukou Chvalského zámku a jsme velmi rádi, že se kalendář na rok 2017 nám i vám, fotografům, mimořádně povedl! Kalendář „To nejlepší z Horních Počernic“ je v prodeji již od počátku října na obvyklých místech dle seznamu níže.

kalendar_2017 vystrizek

Kromě nádherných a rozmanitých fotografií „toho nejlepšího“, ať už tím myslíme ta nejhezčí místa, scenérie naší městské části či je to zkrátka „to nej…“ z dílny našich skvělých amatérských fotografů, vám nabízí náš kalendář něco navíc. Najdete zde i hlavní akce pořádané městskou částí, příspěvkovými a neziskovými organizacemi a spolky v roce 2017.

Děkujeme společnostem, které svým finančním přispěním podpořily vydání kalendáře. Za práci na kalendáři děkuji týmu Chvalského zámku, zvláště pak Rozce Beránkové za organizaci a produkci a Zuzaně Dejmkové za grafické zpracování. Děkuji všem fotografům, kteří se na kalendáři podíleli svými fotografiemi – můžete být na své fotografie právem hrdí!

Doufáme, že kalendář na rok 2017 pro vás bude příjemným průvodcem po celý příští rok. Jeho zakoupením získáte krásu i praktičnost v jednom a podpoříte Chvalský zámek, který zajistil veškerou výrobu i produkci.

Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku

Kalendář MČ je v prodeji za cenu 65 Kč na těchto místech:

Úřad MČ Praha 20 (pokladna); Chvalský zámek (infocentrum); Divadlo Horní Počernice; KC Horní Počernice – Domeček; Pekařství Moravec; Trafiky M. Hory na Náchodské a v Jeřické ulici; Trafika M. Pupalové v Běluňské ulici; („U tří věžáků“); Trafika M. Vrzala na Náchodské ulici č. 141; Papírnictví na Náchodské ulici (u pošty); Papírnictví v Chodovické ulici (u školky); Tiskárna Printea na Náchodské ulici 868/28; (budova bývalého sklenářství); Salon Marton ve Chvalkovické ulici a Prodejna Citi-tabák v supermarketu Albert.

 

 

 

 

Prev Cyklistické aktuality: Nejvyšší místo v Horních Počernicích
Next Skvělá bramborová medaile a putovní vlajka z brněnského RF OVOV