Karate pro děti

Karate pro děti

Děti z našeho klubu KAMIWAZA KARATE mají již po jarním náročném období pro všechny, letní prázdniny za sebou a s nedočkavostí se těší na novou sezónu. Jako každý rok, tak i letošní sezóna bude velmi nabitá, plná soutěží, akcí a skvělých tréninků. Ale nejen tréninky v době školního roku jsou parádní. I o prázdninách jedeme na plný plyn.

A co naše děti z klubu o prázdninách zažily? Nejprve to bylo týdenní letní soustředění v Krkonoších, které je velmi oblíbené a každým rokem si děti odsud odváží parádní zážitky.

Ke konci prázdnin proběhl příměstský tábor, který se každým rokem setkává s větším a větším zájmem o něj, což nás velmi těší. Děti si zde připomněly základy karate a jsou připraveny vstoupit do nové sezóny 2020/2021.

Nesmíme zapomenout ani na naše závodní skupiny, které letos opět absolvovaly speciální letní kempy, kde se pečlivě připravovaly na soutěže, které proběhnou v letošním roce. A jako každý rok, tak i letos v prosinci se můžeme těšit na Mistrovství ČR 2020.

Jak děti, tak i všichni trenéři se již těší na tréninky v novém školním roce, které tradičně probíhají v ZŠ Ratibořická. Kurzy jsou rozděleny do několika věkových kategorií, ze kterých si vybere úplně každý. Velice oblíbené jsou kurzy pro mladší děti. Zde se děti učí zábavnou formou bojové umění karate, všeobecnou pohybovou průpravu a zlepšují si fyzickou kondici a koordinaci těla, a to již od 5 let věku. Otevřené jsou také populární kurzy pro dospělé.

Velkou novinkou bude v letošním roce pro naše členy podzimní soustředění, které proběhne na konci září a poprvé bude náš klub pořádat v listopadu MČR Karate pro mládež.

Karate rozvíjí děti, utváří je, pomáhá jim s lepší koordinací těla. Náš sportovní klub během roku navíc pořádá, kromě samotných tréninků, různé doprovodné akce republikového významu. Díky tomu, že klub je součástí olympijského hnutí, patří k největším organizacím svého druhu v ČR a členové klubu jsou součástí reprezentace ČR, mají členové možnost i dlouhodobého rozvoje. Přijďte si i vy vyzkoušet zcela nezávazně a zdarma lekce karate. Program na novou sezónu 2020/2021 je nabitý, tak se přidejte k nám, budeme se na vás těšit.

Více informací naleznete na: www.KARATE1.cz.

 

Za SK KAMIWAZA KARATE: Denisa Šťásková

 

 

Prev NAŘÍZENÍ HYGIENICKÉ STANICE HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY
Next OPRAVA MOSTU X 526 VE ŽLÍBKU - POČERNICKÁ