Kickboxer Lukáš Lelek mistrem ČR!

Kickboxer Lukáš Lelek mistrem ČR!

V sobotu 11. listopadu proběhlo v letňanské BB aréně Mistrovství České republiky v kickboxu dětí i dospělých v disciplínách Lightcontact, Pointfighting a Kicklight. Mistrovství uspořádal Český svaz kickboxu, pod jehož křídly je aktuálně sdružena skoro dvacítka klubů bojových sportů z celé ČR, nicméně mistrovství bylo otevřené pro všechny kluby a jednotlivce ze všech svazů a asociací. V letňanském sportovním centru se turnaj konal již po čtvrté a je zřejmé, že se zde bojovým sportům daří. Mistrovství ČR se účastnila skoro stovka závodníků a závodnic z 23 klubů České republiky a jejich skvělým výkonům přihlíželo nemalé množství diváků.

sport_kickbox_img_6143

Zápasy probíhaly ve vysokém tempu a k vidění byly skvělé sportovní výkony. Potvrdilo se, že kickbox je stále velmi populární sport, který má na nejvyšším stupni vynikající úroveň a má co nabídnout i v dnešní silné konkurenci ostatních sportovních odvětví.

Mistrovství republiky se účastnili i 4 kickboxeři z Kosagymu Horní Počernice pod vedením hlavního trenéra Petra Tahala a vedli si v těžké konkurenci nadmíru skvěle!

sport_kickbox_img_6240

Lukáš Lelek se stal mistrem republiky v kategorii pointfighting mladší žáci – 150 cm, Kamil Souček vicemistrem republiky v kategorii lightcontact veteráni – 85 kg, Aleš Kaiser získal bronzovou medaili v kategorii pointfighting veteráni – 85 kg. Mark Smorodin skončil těsně pod stupni vítězů na 4. místě v kategorii pointfighting mladší žási -150 cm.

sport_kickbox_img_6018

Gratulujeme všem borcům za vynikající reprezentaci našeho klubu z Horních Počernic a přejeme jim mnoho dalších úspěchů na české i mezinárodní scéně.

Těšíme se s vámi na našich trénincích i v roce 2018!

sport_kickbox_img_6319

za Kickbox klub KOSAGYM

Jiří Kotík

Prev Chvála pečení aneb jak se peče v Horních Počernicích
Next Podzimní prázdniny světlušek