Kickboxeři z Horních Počernic aktivně zahájili nový rok 2017

Kickboxeři z Horních Počernic aktivně zahájili nový rok 2017

Málokdo asi ví, že na konci Horních Počernic ve Štverákově ulici se nachází tělocvična bojových sportů kickbox klubu KOSAGYM a v ní probíhají tréninky kickboxu a jiu-jitsu, otevřené všem věkovým a výkonnostním kategoriím sportovců.

kickboxeri_seminar-kickboxu1

 

S příchodem nového roku 2017, proběhl v sobotu 7. ledna v tělocvičně KOSAGYM ve Štverákově ulici speciální otevřený trénink kickboxu se zaměřením na méně kontaktní formu kickboxu zvanou lightcontact. Sešlo se na dvacet zájemců z řad členů a členek kickbox klubu, kteří si během dvou hodin skvěle zatrénovali pod vedením zkušeného trenéra kickboxu a držitele 2. danu Petra Tahala. Někteří z nich pojali tento speciální trénink jako přípravu na první letošní závody v kickboxu, které se konaly v sobotu 14. ledna v Praze na Vinohradech pod názvem „Novoroční Kosa Cup 2017“.

kickboxeri_zavody4

Pěti-členná skupina závodníků z Horních Počernic pod vedením hlavního trenéra Petr Tahala se pak na těchto závodech prezentovala skvělými výkony a přivezla z turnaje dohromady čtyři cenné medaile. Všem závodníkům a trenérům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci kickbox klubu KOSAGYM Horní Počernice.

kickboxeri_zavody9

kickboxeri_miroslav_tukakickboxeri_zavody8

Výsledky jednotlivců:

Karolína Kozelková – 1.místo, kalaki mladší žákyně – 130cm
Miroslav Tuka – 2. místo, lightcontact muži veteráni – 85kg
David Kozelka – 3.místo, lightcontact muži začátečníci +89kg
Jiří Matoušek – 3.místo, lightcontact muži veteráni – 85kg
Mark Smorodin – 4.místo, kalaki mladší žáci – 140 cm

Trenéři: Petr Tahal, Adam Hutchinson

kickboxeri_zavody7 kickboxeri_zavody6 kickboxeri_zavody3 kickboxeri_zavody2 kickboxeri_seminar-kickboxu kickboxeri_petr_tahal1 kickboxeri_petr_tahal

 

Petr Tahal, hlavní trenér kickbox klubu Kosagym Horní Počernice

Prev Zápis do prvních tříd základních škol
Next Pozor! Smogová situace v Praze

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment