Klub HoPo pomáhá mládeži i během lockdownu!

Klub HoPo pomáhá mládeži i během lockdownu!

Potřebují vaše děti pomoc s distanční výukou? Nudí se doma a všechen čas tráví na sociálních sítích? Nebo mají problémy, se kterými jim nedokážete pomoci? Přesně od toho tu je HoPo, klub pro mládež v Horních Počernicích!

Ten nově sídlí na Náchodské 79 naproti knihovně a jedná se o sociální službu, která je zdarma. Vaše děti si zde mohou domluvit konzultaci nebo doučování. Pracovníci jim mohou pomoci s technikou i připojením pro výuku. A v případě nouze lze zapůjčit i notebook.

Kromě toho ale HoPo po předchozí domluvě nabízí dětem a mládeži od 9 do 18 let i prostor pro trávení volného času, a to krom pátku každý všední den mezi 13. a 18. hodinou. Klub je vybaven bohatou zásobou deskových her, Xboxem s Kinectem nebo fotbálkem. Nově provozuje i 3D tiskárnu a také pořádá výtvarné i rukodělné workshopy.

Hlavně ale nabízí pomocnou ruku vašim dětem na složité cestě dospíváním, kterou současná koronavirová krize ještě dále znesnadnila. Osamělost, závislost na sociálních sítích, problémy s agresí, deprese i obyčejná nuda jsou v lockdownu o to horší. V takovýchto případech, ale i pokud jen hledáte pro vaše děti možnost náplně volného času, jim můžete doporučit tuto službu. Nejste v tom sami.

 

Nízkoprahový klub pro mládež HoPo

Náchodská 79, Praha 20

(naproti knihovně)

 

Otevřeno: pondělí až čtvrtek 13.00 – 18.00 hod.

 

Telefon: 778 713 719

E-mail: hopo@neposeda.org

 

Neposeda.org/Hopo

Facebook.com/nzdmhopo

Instagram.com/hopo_nzdm

Prev MIMOŘÁDNÉ OTEVŘENÍ KOMPOSTÁRNY
Next Když jsem on-line