Koncert pro pěstouny

Koncert pro pěstouny

Krásnou atmosféru měl už tradiční Koncert pro pěstounské rodiny, který pořádá Odbor sociálních věcí a školství naší městské části. Na Chvalském zámku se o sváteční atmosféru zasloužili výborní účinkující – operní zpěvačky Terezu Smolákovou a Kateřinu Schejbalovou doprovodila klavíristka Marie Minářová,  skvělá byla i malá klavíristka Linda a Josef Laufer. Svým koncertním medailonkem a především empatií a vtipným slovem dokázal známý zpěvák setkání ještě více posunout do úplné pohody.

Pěstounští rodiče jsou obdivuhodní a mají otevřená, laskavá srdce. Dokážou dávat lásku, jistotu a zázemí dětem svým i náhradním. Na zámek tentokrát kromě pěstounských rodičů a dětí dorazila s maminkou i malá Eliška, která velice statečně bojuje se svou nemocí. Spolu s dalšími dětmi byla nadšená nejen z plyšáků a dalších dárků, ale hlavně z kouzelníka a jeho nápadů!

Velký dík proto patří účinkujícím, dále kolegyním z našeho Sociálního odboru – především Ing. Monice Brzkovské a Mgr. Daniele Bendlové za organizaci akce, ale i sponzorům – jsou jimi firmy Dermacol, a. s. a Lamps, a. s., které dokázaly svými dárky potěšit maminky i děti. Děkuji vám všem!

Alena Štrobová, starostka

 

koncert_pestouni_hpz_unor

 

Děkujeme společnostem Dermacol, a. s. a Lamps, a. s. za podporu Koncertu pro pěstounské rodiny na Chvalském zámku

Prev Naši žáci pomáhají v Barmě
Next Pomáháme v Chodovické