Křest nové knihy Kláry Smolíkové

Křest nové knihy Kláry Smolíkové

Oblíbená autorka dětské literatury Klára Smolíková z Horních Počernic pokřtila společně s ilustrátorkou Ester Kuchynkovou v Kulturně-komunitním centru v budově knihovny svou novou knížku pro děti. Další titul z Klářina autorského seznamu se jmenuje Začarovaný hvozd a vydalo ho nakladatelství Pikola. Malým čtenářům přináší příběh dětí z Končiny.

aktuality_krest_kniha4

Z místa, kde všechny cesty končí a dál už pokračuje jen tajemný hvozd obývaný lesními duchy. Luna a její kamarád Bolech, dětští hrdinové příběhu, se tak musí umět zdatně vypořádat s nejrůznějšími nástrahami, které jim hvozd uchystal.

aktuality_krest_kniha2

Kmotrou knížky se stala starostka Alena Štrobová a Začarovanému hvozdu popřála do života štěstí, úspěch a spoustu spokojených čtenářů. Spolu se spisovatelkou Klárou a ilustrátorkou Ester rozvíjeli hornopočerničtí školáci už na křtu svou fantazii na plné obrátky a v pracovních listech příběh Začarovaného hvozdu nadšeně komentovali. Je to jasný důkaz toho, že Začarovaný hvozd má za svými dětskými čtenáři dobře našlápnuto a Kláře Smolíkové a Ester Kuchynkové přejeme, aby jich potěšil co nejvíce. Držíme palce do další tvorby a těšíme se na příští povedený křest. Třeba zase právě u nás – v Horních Počernicích.

aktuality_krest_kniha3

Prev Kam už bolest nemůže
Next Křeslo pro hosta