Květen na kole

Květen na kole

Mezi žáky FZŠ Chodovická můžeme objevit mnoho výrazných talentů. Jedním z nich je bezesporu Martin Filípek, žák 6. A, šéfredaktor časopisu FRM. S nápadem vydávat časopis přišel Martin sám a do práce se mu podařilo zapojit i několik spolužáků: Barunku, Denise, Lukáše, Martina a Karolínu. Zhruba každý měsíc vloží Martin na stránky Classroom nové číslo, v němž si každý může najít oblíbené rubriky, protože náplň je skutečně velmi pestrá. Například v dubnovém vydání již 11. čísla jsme našli: Story na pokračování, Vesmír, Bájná stvoření, Deskové hry, Knižní výběr, výsledky ankety O nejoblíbenějšího superhrdinu, vtipy, komiks Hlášky z naší třídy, křížovky, kvízy…


Cyklistický květen:

MTBO – Od 1.5. do 31.5. je pro žáky a jejich rodiče spuštěna cyklistická orientační trať. Bloudit s mapou v ruce můžete ale i bez kola. Instrukce mají žáci v online třídách nebo po dotazu na: mtbo@fzschodovicka.cz.

STRAVA – Celý květen sbíráme společně kilometry ve sportovní aplikaci STRAVA v naší skupině „FZŠ Chodovická“.

Do práce na kole – Naše škola se již poněkolikáté zúčastní další květnové výzvy „Do práce na kole”. Podpoříme tím snížení emisí a výfukových plynů v našem městě. Tentokrát se zapojíme do výzvy v maximálním možném počtu 5 členů v týmu.

Michaela Špánková, FZŠ Chodovická

Prev Přípravy na „chaloupky“ jsou v plném proudu
Next Poděkování za dlouholetou práci pro Horní Počernice