Květen v DDM

Květen v DDM

DÍLNIČKY

 

Zimní hrátky s háčkem

  1. 3. 2019 jsme ukončili soutěž v háčkování na téma hadi, ještěrky, housenky a jiná zvířátka, která jste nosili do DDM. Bylo těžké vybrat ty nejkrásnější. Všem za účast moc děkujeme.

 

ddm1ddm1

Cyklovýlety

Pro velký ohlas z loňského roku jsme pro vaše děti připravili výlety na kolech v okolí Prahy a dvoudenní singltrek. Všechny výlety budou zajišťovat instruktoři z lyžáků a sportovního tábora.

Jednodenní soboty ( 27. 4. 2019 proběhla, 25. 5. 2019 a 15. 6. 2019) v okolí Prahy.

Dvoudenní singltrek 4. – 5. 5. 2019 v Novém Městě pod Smrkem.

  1. ročník střeleckého turnaje

 

  1. 5. 2019 sobota ZŠ Chvaly. Přijďte si zasoutěžit ve střelbě ze vzduchových zbraní na terč. Soutěžit se bude mezi jednotlivci i družstvy ve věkových kategoriích 9 – 12 a 13 – 18 let.

Cena: 30 Kč.

Sobota 18. 5. 2018 Lhotka – Záchrana pohádkové říše

Pojeďte s námi historickou parní lokomotivou a historickými vagóny v sobotu 18. 5. 2019 na táborovou základnu – Lhotka u Mělníka. Pražské domy dětí a mládeže vás zvou na rodinný výlet plný zábavy – letos na téma Záchrana pohádkové říše.

Těšit se můžete na mnoho atraktivních stanovišť, díky kterým se ponoříte do pohádkového světa. Historický vlak vyráží v 8.26 hod. (Praha – Smíchov), případně v 8.55 hod. (Praha – Hlavní nádraží). Příjezd do Prahy v 18.07 hod. (Praha – Hlavní nádraží) a v 18.35 hod. (Praha – Smíchov).

Cena: 50 Kč

Dítě do 3 let zdarma

Kočárek 50 Kč (doporučujeme golfáky – kvůli skladnosti).

Jízdenky do vlaku si rezervujte na našich webových stránkách (https://www.ddm-hp.cz/akce/160-lhotka-zachrana-pohadkove-rise), platbu, vyzvednutí jízdenek a odevzdání přihlášky proveďte osobně u nás v DDM.

ddm2

Den dětí  1. 6. 2019

Dům dětí a mládeže ve spolupráci s Městskou částí Praha 20 pro vás opět připravil Den dětí.

Přijďte si užít odpoledne plné zábavy na téma roboti od 13.00 do 16.00 hod. (ukončení soutěží na stanovištích).

Akce se uskuteční na travnatém plácku u konečné zastávky autobusu 223 – Ratibořická. Těšit se můžete na vystoupení dětí z našich kroužků, bungee trampolíny, horolezeckou stěnu, malování na obličej, hasiče, dětskou stezku, motorové čtyřkolky, zajímavá stanoviště se soutěžemi o ceny (např. robotika, robo-autodráha, střelba ze vzduchových zbraní, lukostřelba aj.), skákací hrad, můžete se těšit na mobilní planetárium se zábavně-vzdělávací animací z vesmíru a LEGO stavebnice. Celý program je pro vás připraven zcela zdarma.

Na všechny námi pořádané akce se můžete přihlásit na našich www stránkách.

 

NÁSTĚNKA

 

Týden otevřených dveří

Od 3. 6. do 6. 6. 2019 pořádáme Týden otevřených dveří. Můžete se přijít podívat do hodin vašich dětí, ale i do těch, které zatím nenavštěvujete. Zapojit se můžete jako divák nebo aktivní účastník kroužku. Snáze si pak vyberete ten vhodný pro vaše děti nebo i pro sebe na příští školní rok. Prosíme o respektování začátku a konce výuky.

 

Prev Odbor místního hospodářství zachránil dva stromy z Chvalské Tvrze
Next Kdo si zaslouží „palec nahoru“