Květen v DDM

Květen v DDM

 

Pohádková stezka se sportovními úkoly

Připravili jsme pro vaše děti Pohádkovou stezku se sportovními úkoly. Stezka vede kolem rybníků ve Svépravicích a je dlouhá 2 km. Na stezce je 10 stanovišť s otázkami z pohádkové říše a sportovními úkoly. Než vyjdete na stezku, vytiskněte si pracovní list, do kterého budete odpovídat na otázky. Akce trvá od 31. 5.  do 27. 6. 2021.  Více informací najdete na našich webových stránkách.

Turisťák

Na 13. 6. 2021 pro vás připravujeme turisťák, aktuální informace a přihlášení na našich webových stránkách.

OHLÉDNUTÍ:

Jarní orienťák

V květnu jsme pro vás připravili Jarní orienťák, kterého se zúčastnilo 43 závodníků. Nejlepší běžci v každé kategorii od nás dostali 2 vstupenky do ZOO Chleby. Vítězové ve svých kategoriích jsou: David a Kristýnka Algeriovi, Dan Korbel, Julie Pelantová a Katka Boudová. Velká gratulace vítězům i zúčastněným.

ZÁPIS DO KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2021/22

Přihlašování do kroužků na školní rok 2021/2022 bude letos spuštěné již od 7. června 2021. Během letních měsíců může dojít k doplnění nabídky kroužků, případně i k dalším změnám, na které bychom samozřejmě všechny již přihlášené upozornili.

Přihlášení probíhá online prostřednictvím našich webových stránek www.ddm-hp.cz, kde po zaregistrování a následném přihlášení se ke svému účtu můžete vybírat z široké nabídky aktivit. Informace k přihlašování vám rádi poskytneme i v kanceláři DDM na tel.: 605 700 772.

LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY

Na webových stránkách www.ddm-hp.cz/tabory najdete nabídku našich letních dětských táborů, na které je stále ještě možné se přihlašovat. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce a pojeďte s námi za letním dobrodružstvím.

 

Hledáme spolupracovníky!

Přijmeme pedagoga volného času na dohodu o provedení práce pro taneční kroužky, hudební kroužky (kytara a flétna) a pedagoga na kroužek Jóga pro děti.

V případě zájmu volejte 605 600 772 nebo pište na email: ddm-hp@ddm-hp.cz.

 

Prev Knihovna je otevřená
Next Dnes je Pomněnkový den, připomínáme si pohřešované děti