Květen v DDM

Květen v DDM

Zápis do kroužků DDM na školní rok 2018/2019

Zápisy do kroužků budou probíhat od 3. září od 9.00 hod. Podrobnější informace k zápisům budou zveřejněny na našich webových stránkách a facebooku v průběhu června a v červencovém Hornopočernickém zpravodaji.

Atletický víceboj

  1. 4. 2018 jsme pořádali 5. ročník Hornopočernického atletického víceboje. Počasí nám přálo a celý den bylo slunečno. Zúčastnilo se 80 dětí. Energie, která z dětí vyzařuje a úsměv na jejich tvářích, to je ten hlavní důvod proč nás každý rok těší víceboj pořádat. Děkuji všem dětem za účast i dobrovolníkům za práci na stanovištích, a panu Vedralovi za krásné fotografie.

Pavla Bejčková, trenérka atletiky DDM

Střelecký turnaj

 

Sobota 12. 5. 2018 Lhotka u Mělníka

V sobotu 12. 5. 2018 se naše DDM zúčastnilo akce Lhotka 1918 – 2018, na kterou se účastníci vypravili historickou benzínovou lokomotivou a historickými vagóny.  Celý program se  nesl v duchu oslav 100. výročí vzniku samostatného Československa.

K vyzkoušení bylo více jak 20 atraktivních stanovišť v oblastech Sport a kulturaVěda a technikaPrůmysl a Vlastivěda. Na našem stanovišti s názvem Zápalky Solo Sušice (v oblasti Průmysl) jste si mohli vyzkoušet zápalkové hlavolamy, sluchové pexeso, přetvářet krabičky od zápalek v zajímavá zvířátka, úschovny na šperky atd. Po splnění alespoň 1 stanoviště ze všech oblastí si děti mohli vyzvednout odměnu. Na celé akci navíc bylo krásné, předem objednané 🙂 počasí. Již teď se těšíme na další ročník.

Tábory  poslední volná místa

Upozorňujeme na poslední volná místa na letním táboře Pašerák v termínu 30. 6. – 8. 7. 2018.  Přihlášky a další informace na tel. paní Hany Farkašové 605 700 772, nebo na email: ddm-hp@ddm-hp.cz.

ddm_prestup-roku

Přestup roku

Borci nám vyrostli, ale tělocvična bohužel ne. A tak tři hráči, kteří u nás s florbalem začínali  od útlého dětství, museli změnit znak týmu na svém dresu. V domě dětí a mládeže Horní Počernice v týmu HorsePower se daří výchova nadějných florbalistů i v ne úplně ideálních podmínkách. Proto v kategorii juniorů (v sezóně jsme 2016/2017 jsme slavili titul druhé ligy) posíláme naše talenty jiným týmům. V tomto případě Spartě Praha. Tam mají skutečné podmínky pro ideální rozvoj  sportovce, který má zájem na sobě pracovat a někam to dotáhnout.

Tímto bych vám borci chtěl poděkovat za roky strávené reprezentací týmu a za to, že můžete být inspirací pro naše svěřence, kterým jste ukázali cestu do velkého florbalu.  Také bych chtěl poděkovat našemu trenérskému týmu za práci, na kterou můžeme být pyšní. Díky a hodně dalších sportovních zážitků, protože být součástí nějakého fungujícího týmu je skvělý pocit – HorsePower tým.

Na fotce č. 29 Jan Kolář, č. 21 Daniel Richtr, šéftrenér Jaroslav Kočí, č. 89 Martin Remeš

V případě zájmu o flórbal na příští sezónu kontaktujte trenéra Jardu Kočího na tel. č. 775 31 32 81.

Napsal Jaroslav Kočí, foto Lukáš Bílek

 

Nová pracovní pozice

Od září 2018 hledáme pedagoga pro výuku anglického jazyka na dohodu o provedení práce cca 3 hodiny týdně do našeho DDM (www.ddm-hp.cz). V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu simecek@ddm-hp.cz.

 

Děkujime všem, kteří nám poskytli své zásoby klubíček vln na výtvarné kroužky a tábor.

 

Prev Co je to Metropolitní plán?
Next Odbor živnostenský a občanskosprávních agend bude v pátek 29.6.2018 zavřen