Leden v DDM

Leden v DDM

Co nás čeká?

 

 Turisťák

V novém roce se společně 22. 1. vydáme na oblíbený Turisťák. Tentokrát se vypravíme na pražský Vítkov, který je připomínkou české historie. Tak neváhejte a pojďte s námi! Přihlásit se můžete na našich webových stránkách: ddm-hp.cz.

Dekorace pro domov – lampička

Chybí vám v domácnosti něco, co by jí dodalo tzv. šmrnc? Co takhle ji ozvláštnit originální lampičkou přesně podle vašich představ? V sobotu 21. 1. u nás proběhne dílnička, kde budeme společně dekorovat stínítko na lampičku. Přijďte si odpočinout, tvořit a užít si příjemnou atmosféru, která na dílničkách vždy panuje. Budeme se těšit!

Korálková dílna

Chybí vám ve vaší šperkovnici krásný originální šperk? Tak dorazte 7. 1. na naši Korálkovou dílnu. Budeme společně vytvářet šperky starou technikou, kdy se k sobě sešívají korálky pomocí nitě a jehly. Náročnosti se vůbec nemusíte bát, jelikož dílna bude přizpůsobena dovednostem každého přihlášeného, uvítáme i úplné začátečníky, které to rádi naučíme. Spousta lidí to bere jako určitou formu tvořivého relaxu, takže pokud si chcete odpočinout a zároveň si vytvořit něco krásného, určitě dorazte! Na akci se můžete přihlásit prostřednictvím našich webových stránek, kde najdete i více informací.

 

Taneční oddělení

S novým rokem přichází i nová sezóna a spoustu příležitostí pro vystoupení. Ty čekají právě na naše taneční kroužky, takže přípravy na ně jsou v plném proudu. O bližších termínech vás budeme informovat na našem facebookovém profilu, tak ho sledujte a neváhejte se přijít podívat na některé vystoupení, nebo třeba i na všechny.

Kroužek sportovní střelba

V prosinci přichystal vyučující pro děti z kroužku sportovní střelba speciální hodinu.

Děti od začátku školního roku zlepšovaly techniku střelby, připravovaly si pomůcky a pracovaly na své fyzické kondici. Tato hodina byla neobvyklá v tom, že se střílelo za tmy. Terče byly zvýrazněné (osvětlené) pouze barvenými lightsticky, aby děti věděly, kde se terče nachází.

Cílem této neobvyklé výuky bylo vyzkoušet si nové podmínky střelby a adaptovat se na ně.

Do budoucna má vyučující v plánu např. střelbu s optikou pro zpestření výuky.

Vánoční posezení v klubu Prádelna

V pátek 16. 12. 2022 jsme přichystali pro děti navštěvující klub Prádelna, ale i pro veřejnost – děti, které náš klub nenavštěvují – vánoční posezení. Chtěli jsme nabídnout možnost poznat klub i dalším dětem. Na akci děti poznaly nové kamarády, ještě více se naladily na vánoční atmosféru a zahrály si tematické hry. Měly možnost vyrobit si, upéct a ozdobit perníčky, vytvořit jednoduchá přáníčka a zatancovat si na připravenou hudbu. Celé odpoledne bylo pro všechny krásně strávený čas a my se již těšíme na další podobné posezení.

 

Letní tábory

V naší nabídce můžete již najít některé letní tábory! Tak neváhejte a utíkejte se podívat na naše webové stránky, ať nepřijdete o místo na svém oblíbeném táboře!

Prev SLAVNOSTNÍ VYSAZENÍ LÍPY
Next Most Božanovská