Leden ve FZŠ Chodovická

Leden ve FZŠ Chodovická

Nový rok jsme zahájili další předávkou balíčků plných kávy, čajů, čokolád a jiných dobrot na covidové oddělení na Bulovce. Předání bylo velmi milé a dojemné. Hned druhý týden se naše 8. a 9. ročníky zúčastnily, tentokrát trochu netradičně, online verze IT-Slotu – celorepubliková soutěž INF, kde jsme získali krásné 2. místo v Praze, 32. místo v rámci celé ČR a dokonce naši dva studenti postoupili do 2. kola z 50 nejlepších studentů.

Přestože máme kromě 1. a 2. ročníků zbytek školy na distanční výuce, nezahálíme. Učitelé tělesné výchovy v těchto dnech pořádají Memoriál Sabči Mudrové. Nebylo lehké vymyslet pravidla, která by splňovala všechna bezpečností opatření, ale povedlo se a 1. ročníku turnaje se účastní krásných 48 dvojic z řad žáků, rodičů, učitelů a kamarádů.

Nezahálíme ani s prevencí – od ledna se děti 1. i 2. stupně účastní různých programů, samozřejmě online formou.

Družina uspořádala krásný Masopust a momentálně využívá hojně sněhové nadílky, děti sáňkují, bobují a staví sněhuláky na školní zahradě.

V rámci online výuky neustále hledáme nové cesty, jak dětem výuku zpříjemnit, tvoříme kvízy, únikové hry, vyhlašujeme soutěže a  hledáme cesty, jak v této nelehké době někomu pomoci. Máme radost, že i děti přicházejí s krásnými nápady na další dobročinné projekty.

 

Učitelé FZŠ

Prev Přijímací zkoušky na střední školy ve školním roce 2021/2022
Next Přijímací zkoušky na vysoké školy ve školním roce 2021/2022