Lednový víkend na sněhu

Lednový víkend na sněhu

Říkáme si vlčata a naše smečka má název Salamandři. Navštěvujeme Chvalský lom, kde trávíme pravidelné schůzky a kromě toho pořádáme výpravy o víkendech a letní tábor. Od září je náš oddíl vlčat opět obohacen o nové členy, kteří se postupně začleňují a získávají nové kamarády.

lednovyvikend

Z počátku jsme se vídali na prosluněných schůzkách končícího léta. Postupem času ale začal podzim nahazovat svůj kabát plný barev a s tím přicházely chladnější dny. Kluci se mohli zúčastnit výletů a vícedenních akcí. Pro spoustu z kluků to byla vůbec první zkušenost, být celý víkend mimo domov.

Vše postupně gradovalo a s příchodem zimy, jsme o druhém lednovém víkendu vyrazili do Hrádku u Vlašimi. Měli jsme štěstí a díky počasí jsme se celý víkend mohli kromě jiného radovat ze sněhu. Kluci zvládli náročný přesun z vlašimského nádraží na naši dočasnou základnu, doprovázený tmou a silným větrem. V pořádku jsme dorazili do vyhřáté Staré školy a ubytovali jsme se zde. Sobotu doprovázel nabitý program jak venku tak uvnitř. Kluci si vyzkoušeli natáčení videí, výrobu herních žetonů nebo různé stolní hry. Venku jsme přežili velikou zimní bitvu nebo zasněžené bludiště. Celý víkend byl poté zakončen předáním šátků, za splněné nováčkovské zkoušky u ohně.

Jan Papoušek (Jiggy)

Vedoucí oddílu vlčat

Prev Trénování paměti
Next BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment