Letní akce v plném proudu

Letní akce v plném proudu

Po dvou letech, kdy covid zmrazil veškeré školní aktivity, máme v těchto týdnech opět bohatý program.  Konečně jsme opět mohli odjet na školu v přírodě, kterou již po 17. trávíme v Kořenově. Počasí nám sice úplně nevyšlo, ale přesto jsme navštívili rozhlednu Štěpánku i Maják Járy Cimrmana s krásným hřištěm a zoo-koutkem. Pořádali jsme oblíbenou diskotéku a děti si vyhrály v lese stavěním bunkrů a domečků. Děkujeme rodičům, že jim nedali mobily a ony se mohly krásně bavit společně mezi sebou.

Hned po návratu nás čekalo další milé překvapení, když se tým našich žáků 5. třídy umístil na prvním místě v okresním kole Dopravní soutěže mladých cyklistů.  V kategorii mladších žáků absolvovali jízdu zručnosti, jízdu na dopravním hřišti, zdravovědu a dopravní testy. Z úspěchů Sofie Hubálkové, Elen Strculové, Šimona Boháčka a Matouše Březiny máme upřímnou radost.

A co nás čeká během června? Jako v předchozích letech i letos budeme opět hostit oblíbený turnaj žáků 5. tříd ve vybíjené. Na našem krásném hřišti se sejdou družstva počernických škol, aby zde poměřily své síly. Čekají nás výlety na Říp, na Pražský hrad a do areálu Botanicus, projektový den o včelách, divadelní představení či závěrečné sportovní odpoledne s netradičními disciplínami jako je hod holínkou nebo chůze na chůdách. Nejvíce se ale těšíme, že po dvouleté pauze budeme opět moci pořádat naši školní akademii. V nádherném prostředí divadla v přírodě budou moci celé třídy i jednotlivci prezentovat svoje talenty, úspěchy a nápady. Budeme rádi, když se přijdete podívat a držet dětem palce, aby se jim vystoupení povedla.

Učitelky ZŠ Spojenců

 

 

Prev Vítání občánků
Next Akční FZŠ Chodovická