Letní tábory v DDM

Letní tábory v DDM

Na léto pro vás chystáme tyto pobytové tábory, na které se můžete prostřednictvím našich webových stránek www.ddm-hp.cz hlásit již nyní:

Všeobecný tábor (2. 7. – 9. 7.) – vhodné pro děti od 6 let, ubytování v penzionu Rota Písečné https://rota-pisecne.webnode.cz/, kde budou mít děti k dispozici hřiště, bazén, brouzdaliště, prolézačky, minigolf, pingpongové stoly a další. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Strava je zajištěna formou plné penze a pitného režimu. Děti se mohou těšit na pobyt s kamarády v přírodě, spoustu her a výlet na hrad a zámek do Jindřichova Hradce.

Zahraniční tábor – Itálie, Caorle (8. 7. – 17. 7.) – vhodné pro děti od 8 let. Doprava autobusem, ubytování v depandanci 4hvězdičkového hotelu Marina v italském Caorle. Čtyřlůžkové pokoje (2 palandy) se sociálním zařízením, klimatizací a WiFi připojením zdarma. Stravování formou italského stylu all inclusive, samoobslužný nápojový automat. Venkovní bazén s lehátky, dětské hřiště, písečná pláž 20 m od hotelu, v ceně plážový servis (slunečník, křeslo, lehátko/pokoj). Koupání v moři i v bazénu, odpočinek na pláži, ale také spousta her ve vodě i na suchu, prohlídka historického centra Caorle, případně za příplatek výlet do blízkých Benátek (dle domluvy s rodiči), na to vše se děti mohou těšit, pokud se s námi vydají za letním dobrodružstvím do Itálie.

Taneční tábor (9. 7. – 16. 7.) – vhodné pro děti od 8 let. V termínu od 9. 7. do 16. 7. 2022 vám nově nabízíme taneční tábor, který se bude konat v Jiřetíně pod Jedlovou. Ubytování bude poskytnuto v rekreačním středisku Netopýr. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Strava je zajištěna formou plné penze. Na děti čeká bohatý program plný tanečních lekcí, jednoduché celotáborové hry v rámci odpoledního a večerního programu či trocha vyrábění.


Výtvarný tábor (9. 7. – 24. 7.) – vhodné pro děti od 6 do 15 let.

Tento rok jedeme na tábor na 16 dní. Děti se mohou těšit na malování, šití na stroji, vyrábění a na hry venku. Pokud nám bude přát počasí, budeme se i koupat v bazénu. Čeká nás projížďka obrněným vozem a vaření venku.

Dopolední program je spojen s tvořením a odpoledne hrajeme hry nebo jdeme na výlet po okolí.

Střelecký tábor (24. 7. – 31. 7.) – vhodné pro děti od 9 let. Děti si budou moci mimo střelby ze vzduchové zbraně, Nerf zbraní a luku užít i klasické táborové hry nebo koupání v bazénu. Tento rok se bude tábor konat v penzionu Rota v Písečné, který je jak stvořen pro tento typ táborů. Penzion je bývalou rotou pohraniční stráže, čemuž nasvědčuje i okolí, ve kterém můžeme stále najít pozůstatky železné opony. Venkovní oplocený areál obsahuje fotbalové i volejbalové hřiště, minigolf, bazén či military překážkovou dráhu.

Divadelně- filmový tábor (21. 8. – 27. 8.) – vhodné pro děti od 7 let. Ubytování v penzionu Rota v Písečné. Tábor je určený pro všechny milovníky divadla a filmů. Pokud vás baví hrát, režírovat, nebo se jen dívat, neváhejte a přihlaste se!
Na našem táboře nebudou samozřejmě chybět klasické táborové aktivity jako karneval, výlety do přírody, diskotéky, nebo spoustu sportovních a strategických her.

Prev Studenti vysokých škol se testovat nebudou
Next The right way to Flirt On the net