Letní tábory

Letní tábory

 

Na léto pro vás chystáme tyto pobytové tábory, na které se můžete prostřednictvím našich webových stránek www.ddm-hp.cz stále ještě hlásit:

Všeobecný tábor (2. 7. – 9. 7.) – vhodné pro děti od 6 let, ubytování v penzionu Rota v Písečné https://rota-pisecne.webnode.cz/, kde budou mít děti k dispozici hřiště, bazén, brouzdaliště, prolézačky, minigolf, pingpongové stoly a další. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Strava je zajištěna formou plné penze a pitného režimu. Děti se mohou těšit na pobyt s kamarády v přírodě, spoustu her a výlet na hrad a zámek do Jindřichova Hradce.

Střelecký tábor (24. 7. – 31. 7.) – vhodné pro děti od 9 let. Děti si budou moci mimo střelby ze vzduchové zbraně, Nerf zbraní a luku, užít i klasické táborové hry nebo koupání v bazénu. Tento rok se bude tábor konat v penzionu Rota v Písečné, který je jak stvořen pro tento typ táborů. Penzion je bývalou rotou pohraniční stráže, čemuž nasvědčuje i okolí, ve kterém můžeme stále najít pozůstatky železné opony. Venkovní oplocený areál obsahuje fotbalové i volejbalové hřiště, minigolf, bazén či military překážkovou dráhu.

Příměstský taneční tábor (11. 7. – 15. 7.) – vhodný pro děti a mladistvé od 8 do 18 let, kterým není pohyb cizí a mají rádi tanec. Tábor bude probíhat každý den v termínu od 11. 7. do 15. 7., a to od 8.00 do 16.00 hodin v prostorách DDM, gymnastickém sálku Chodovická a v okolí DDM. V průběhu tábora se děti seznámí s různými tanečními styly jako je street dance, moderna, break dance či se základy baletu formou tanečních lekcí. Na určitých lekcích bude i odborník na daný tanec.
V odpolední části programu se děti mohou těšit na společné hry, za které získají body do celotáborové hry.

 

Prev Závěrečné koncerty žáků ZUŠ
Next PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET