Life is Skill motivuje děti k aktivnějšímu životu. Pojďte do toho s námi

Life is Skill motivuje děti k aktivnějšímu životu. Pojďte do toho s námi

Čím více si v naší moderní době užíváme výhod a lákadel technologických vymožeností, tím více zapomínáme na všední radosti života. Nedostatkem pohybu a jednotvárnou zábavou, kterou nabízí mobily, televize nebo počítače, trpí nejen naše tělo, ale i duše. A děti nejsou výjimkou. Life is Skill přišel s originálním způsobem jak motivovat děti, ale i dospělé k aktivnějšímu životnímu stylu.

Jsme rádi, že i Horní Počernice se do projektu zapojily a můžete tak sbírat body i ve vaší městské části.

Co je Life is Skill?

Life is Skill je nezisková organizace, která si stanovila nelehký úkol – odtrhnout děti od počítačů, tabletů, mobilů a dalších technologických lákadel 21. století.

Využívá k tomu zábavnou a motivující soutěž. Funguje na jednoduchém principu sbírání bodů za procházky přírodou, návštěvy kulturních akcí, sportovní a další pohybové aktivity. Jejím cílem však není jen odměňovat děti za pohyb, ale probudit v nich lásku ke skutečnému životu a vychovat tak aktivní dospělé lidi.

Jak začít soutěžit?

Chcete i vy sbírat body a získat tak možnost vyhrát zajímavé ceny? Stáhněte si aplikaci LiSApp, která je zcela zdarma a začněte soutěžit.

Hlavní soutěž Life is Skill probíhá vždy od září do srpna. Na konci každé sezóny organizátoři vyhodnotí nejaktivnější hráče a rozdají ceny.

Jak sbírat body?

Přímo v aplikaci si můžete vyhledat body rozmístěné v přírodě, na sportovištích nebo v kulturních centrech. Stačí k nim dojít nebo se zúčastnit příslušné akce a načíst body pomocí aplikace přiložením k originálnímu LiS čipu nebo načtením QR kódu.

Od letošního září lze pomocí aplikace načítat body také ze všech turistických značek rozesetých po celé České republice. Stačí je najít, načíst v jednom dni alespoň dvě turistické značky a body jsou vaše.

Podpořte aktivnější život našich dětí i vy

Ať už jste mládežník, dospělý nebo senior, podpořte projekt Life is Skill, a tím i aktivnější život našich dětí. Je to jednoduché. Stáhněte si aplikaci LiSApp, buďte aktivní a sbírejte body.

Podrobnější popis projektu a soutěže najdete na oficiálních stránkách www.lifeisskill.cz. Pro aktuální informace o projektu sledujte oficiální sociální sítě Life is Skill.

 

Za Life is Skill: Adél Mrzílková

Prev MULTIKOMODITNÍ SBĚR – NOVÝ ZPŮSOB TŘÍDĚNÍ ODPADŮ
Next Dortová soutěž