Listopad v DDM

Listopad v DDM

Co nás čeká?

 

Nocování

Mezi nejoblíbenější akce, které můžete najít v naší nabídce, bezpochyby patří Nocování. Z toho důvodu bychom vás rádi pozvali na Nocování v království Za sedmero horami. Akce bude volně inspirována oblíbenou pohádkou Shrek. Děti se mohou těšit na zábavný, tvořivý večer a spoustu zábavy! Akce se uskuteční z 11. na 12. listopadu v hlavní budově DDM. Více informací a možnost přihlášení na akci najdete na našich webových stránkách: ddm-hp.cz.

Na viděnou v království Za sedmero horami!

Dílna šití

V sobotu 12. 11. od 10.00 do 14.00 hodin u nás proběhne oblíbená Dílna šití. Budete mít možnost si ušít výrobek dle vašeho vkusu a zároveň se v případě potřeby poradit s vedoucí dílny Lenkou Kocourkovou. Na akci rádi přivítáme jak rodiče, tak děti od osmi let.  Z důvodu omezené kapacity je nutné přihlášení, které můžete provést na našich webových stránkách: ddm-hp.cz.

 

Adventní kalendář

Sobota 12. 11. u nás bude ve znamení dílniček a akcí, jelikož nás bude čekat i dílna na adventní kalendář. Ta bude navazovat na Dílnu šití, takže budeme začínat ve 14.00 a končit v 17.00 hodin. Na dílně budete mít možnost vyrobit si originální adventní kalendář, který určitě vykouzlí úsměv na tváři! Z důvodu omezené kapacity je nutné se předem přihlásit. Můžete tak učinit opět prostřednictvím našich webových stránek.

Adventní věnce

I tento rok pro vás máme připravenou dílnu, na které si budete moci vytvořit adventní věnec přesně podle vašich představ tak, aby co nejlépe doplňoval vánoční atmosféru u vás doma. K dispozici budete mít spoustu ozdob a variant svíček či doplňků, které budete moci použít. Dílna se bude konat 25. 11. od 15.00 do 20.00 hodin, abyste měli na první adventní neděli již všechno připravené a nachystané. Na akci je nutno se předem přihlásit, můžete tak učinit prostřednictvím našich webových stránek, kde najdete i všechny další potřebné informace.

 

Vánoční dílničky

Vánoční dílničky jsou už takovou naší tradicíProto se můžete těšit na 26. 11., jelikož u nás proběhnou vánoční dílničky, které budou inspirovány mrazem, sněhem, vločkami, anděly, modrou a bílou barvou. Na akci bude spousta stanovišť s různými dílničkami, kde si budete moct vytvořit krásné originální výrobky. Akce se bude konat od 8.00 do 17.00 hodin.

Těšíme se na vás!

Drakiáda

V sobotu 5. 11. proběhne na louce u ZŠ Ratibořická Drakiáda, na které budeme mít stánek na vyrábění létajících výrobků. Náš stánek můžete navštívit od 13.00 do 17.00 hodin a vyrobit si například létajícího ptáka nebo větrník. Při nepřízni počasí se akce nekoná.

 

DDM také pro dospělé

V nabídce našich kroužků již několik let můžete najít i kroužky pro dospělé. Jedná se především o jazyky, ovšem nechybí ani sporty, hudba či rukodělné kroužky. Nově máme v nabídce kroužků pro dospělé i Zumbu, kterou založil fitness trenér v polovině 90. let v Kolumbii. Zumba se skládá ze tří složek, jsou to: tanec, posilování a zábava, která je více spontánní, jelikož choreografie nejsou striktně dané a účastník má více prostoru pro osobní styl. Aktuálně nabízíme 11 kroužků pro dospělé, tak neváhejte a projděte si naši nabídku na webových stránkách: ddm-hp.cz.

 

 

Prev Oslavy 17. listopadu na Národní třídě
Next Nezapomeňte na duše zemřelých