Lyžařský a snowboardový výcvik

Lyžařský a snowboardový výcvik

Letos jsme lyžařský a snowboardový výcvik uspořádali v době jarních prázdnin v termínu od 11. 2. do 16. 2. 2018 ve slovenských Nízkých Tatrách v lyžařském středisku Jasná. Ubytování jsme měli zajištěné v ubytovně v Liptovském Mikuláši, tedy s dojezdem cca 18 km na sjezdovky.

ddm_lyzak

Přestože jsme vyjížděli z Prahy ze zamořeného chřipkového prostředí, neodjel nakonec z důvodu onemocnění jen jeden chlapec.

Lyžařské středisko bylo veliké, pěkné a stále jej vybavují, přesto však nápor velkého množství lidí ubírá na jeho atraktivitě, neboť v tu chvíli je problém s parkováním, průjezdem skibusů, frontami na lanovkách.

Zažili jsme jeden den slunečný, což byl dle místních v Jasné celkem třetí slunečný den za tuto zimu, tedy štěstí! Také jsme se hned všichni ten den odpoledne vydali na Chopok, kde jsme konečně objevili krásnou okolní krajinu, která se kolem Chopku rozprostírá.

Většina dětí s námi jezdí pravidelně a byly již dobrými lyžaři a vyhovovala jim proto škála různých a různě náročných sjezdovek. Naopak se postupně všichni vydávají na cestu poznání dalšího sportu – snowboardu, kde nám plní družstva nových snowboardistů.

Děti byly úžasné a doufáme, že i my přispíváme k tomu, aby i samy nadále rády vyhledávaly sportování na horách.

Prev BĚH OD NEVIDIM DO NEVIDIM
Next Gymnastické úspěchy