Medaile pro naše gymnastky

Medaile pro naše gymnastky

Memoriál Evy Bosákové

  1. 4. 2018

Dvě naše závodnice Lucie Zahradníčková a Laura Bohatová se zúčastnily 25. ročníku memoriálu této československé olympijské vítězky. Závod je mezinárodní, zúčastnily se i gymnastky z Belgie, Německa a ze Švédska. Závodí se ve dvojboji na kladině a v prostných ve třech věkových kategoriích. Naše Lucie obsadila v juniorkách krásnou třetí příčku a v žákyních byla Laura dvanáctá.

 sport_gymnastika_bosakova

Gym Cup  – Znojemská kladinka

  1. 4. 2018

Na XXI. ročník Znojemské kladinky se rozjelo sedm našich svěřenkyň se svými trenérkami a děvčata přivezla čtyři medaile. Ve svých kategoriích obsadila první místa:

Eva Švaříčková, Lucie a Jana Zahradníčkovy

Stříbrnou medaili si odvezla Laura Bohatová.

Hezké čtvrté a páté  místo obsadila Linda Švaříčková a Viktorie Brožová, Natálie Fulemová byla jedenáctá.

 sport_gymnastika_znojmo-gymcup-1

Pohár Veselí nad Lužnicí 

  1. 4. 2018

Krásný závod ve Veselí nad Lužnicí za sebou mají naše šikovné gymnastky, které si před jarními Přebory Prahy mohly poprvé vyzkoušet sestavy dle nového závodního programu. Naše nejmenší tak poprvé cvičily na hudební doprovod, skákaly salta na přeskoku a nezalekly se ani nové sestavy na kladině. A byl to závod více než úspěšný.

V kategorii VS1A uspěla nejmladší ze závodního pole – Elen Strculová, která si krásným výkonem zasloužila stříbrnou medaili. Na pěkném 5. místě skončila Ela Šrůtková a hned za ní na 6. místě Eliška Kurfürstová, která se bohužel nedotaženou stojkou na kladině a srážkou 1,5 b. připravila o zlatou medaili.

Další kategorie, ve které jsme měli zastoupení, byla žákyně B, nově podle závodního programu kategorie VS4B. Zde nás trošku potrápila kladina, ale i tak si Eliška Linková vystoupala pro bronzovou medaili. Nikolku Kurfürstovou bohužel dva pády z kladiny odsunuly na 5. místo.

Tak ještě pár týdnů potrénujeme, doladíme detaily a hurá na jarní přebory.

sport_gymnastika_veseli-1

 

Čarodějnice v Horních Počernicích

  1. 4. 2018

Oslav „Čarodějnic“ se opět zúčastnila naše děvčata z aerobiku – pódiovou skladbu s deštníky zacvičilo pět starších a pět mladších děvčat a sestava se jim opravdu povedla.

Také tři sportovní gymnastky předvedly své vystoupení, a tak již tradičně náš oddíl nechyběl na této  slavnosti.   

 

sport_gymnastika_aerobik-carodejnice-1

Bedřichovský ježek

  1. 5. 2018

V sobotu se 6 gymnastek se svými trenérkami zúčastnilo 22. ročníku dvojboje – cvičení na kladině a na prostných v Jihlavě. Děvčata bojovala statečně, přivezla tři první místa ve svých kategoriích: Linda Švaříčková, Laura Bohatová a Lucie Zahradníčková.

Hezkou čtvrtou příčku vybojovala Jana Zahradníčková, Eva Švaříčková byla šestá a Viktorie Brožová osmá.

sport_gymnastika_jezek-4

 

Za oddíl SG: Lenka Barešová a Zuzana Hubáčková

 

Prev Den dětí s DDM
Next Poslední zvonění s „Armádou spásy“