Memoriál L. Mládka a J. Šafáře

Memoriál L. Mládka  a J. Šafáře

V neděli 29. 1. 2017 uspořádal náš oddíl jako každý rok krásný závod ve cvičení na kladině a na prostných. Proč právě memoriály těchto dvou pánů? Pan Jeroným Šafář založil oddíl sportovní gymnastiky, sám cvičil, později působil jako trenér a nakonec jako dlouholetý předseda oddílu. Pan Ladislav Mládek pracoval v tehdejší Frutě a byl velkým sponzorem gymnastiky.

dsc_7847_

Závodu se zúčastnilo celkem 38 závodnic z pěti oddílů a bojovalo se ve dvou kategoriích.

Gymnastky absolvovaly nejprve první kolo na obou nářadích a na základě známek postupovalo vždy 8 závodnic do finále, ve kterém měla všechna děvčata opět stejné šance na získání prvenství.

Ve finále na kladině v kategorii mladších se na medailových pozicích umístila děvčata z TJ Sokol Moravská Ostrava 1 – v pořadí G. Hejtmánková, B. Hájková a K. Cívelová, z našich děvčátek byla nejlepší Adéla Kalinová na 4. místě. V kategorii starších vyhrála Zuzana Návratová opět z Moravské Ostravy před naší Lucií Zahradníčkovou a Veronikou Švábovou.

Ve finále na prostných se v mladší kategorii Emílie Zervanová vklínila mezi děvčata z Ostravy a pořadí na prostných ve druhé kategorii zůstalo stejné jako na kladině.

Závody měly jako každý rok velmi příjemnou a pohodovou atmosféru.

Podrobné výsledky najdete na stránkách ČGF.

dsc_7883_

za oddíl SG Lenka Barešová 

Prev BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ
Next Dny otevřených dveří v základních školách

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment