Modré dveře nabízí psychoterapie zdarma pro dospělé a děti registrované na OSPOD

Modré dveře nabízí psychoterapie zdarma pro dospělé a děti registrované na OSPOD

Terapeutické centrum Modré dveře, z. ú., které se dlouhodobě zaměřuje na komplexní pomoc veřejnosti v oblasti duševního zdraví, nyní nabízí psychoterapie a psychologické poradenství zdarma pro osoby registrované na OSPOD (orgán sociálně právní ochrany dětí).

Díky dvěma projektům cíleným na podporu rodin, Psychologické poradenství pro rodiny a Terapie pro rodiny, může nyní centrum nabídnout své jinak zpoplatněné služby zdarma a zpřístupnit je tak těm, kteří by o ně stáli, ale běžně si je nemohou dovolit.

Psychologické poradenství může být užitečné rodičům, kteří tápou v některých otázkách výchovy nebo si potřebují ujasnit svou roli v rodině a hranice v rodinných vztazích. Včasná odborná pomoc pomáhá předcházet vážným komplikacím. Zmírňuje také dopady již probíhajících potíží, např. v situacích kolem rozvodu či rozchodu partnerů a s tím souvisejícím nastavením péče o děti. Říct si o odbornou pomoc v oblasti duševního zdraví je známkou zodpovědného přístupu, nikoliv projevem slabosti. Každého z nás v životě potkávají situace, které jsou složité a je normální, že si s nimi neumíme poradit nebo se s nimi nechceme svěřovat svému okolí. Svěřit se se svými potížemi někomu nezaujatému, kdo je navíc odborníkem v psychologii či psychoterapii, může být jednak jednodušší, a jednak přínosnější, než o nich mluvit se svými přáteli nebo známými.

Psychologické a psychoterapeutické služby zdarma je možné využít do konce roku 2020 v pobočce Terapeutického centra Modré dveře v Praze – Hostivaři. Jsou přístupné jednotlivcům, párům a rodinám žijícím trvale v Praze nebo Středočeském kraji, kteří jsou zde evidováni na kterémkoliv OSPOD.  Aktivity projektu Psychologické poradenství pro rodiny 2020 jsou podpořeny Ministerstvem práce a sociálních věcí z dotačního programu Rodina, aktivity projektu Terapie pro rodiny 2020 jsou podpořeny Magistrátem hlavního města Prahy z dotačního programu Rodinná politika. Stále máme v projektech volná místa, neváhejte se v případě zájmu objednat nebo zavolat pro bližší informace na tel. 727 864 785. Pro více informací o Modrých dveřích navštivte www.modredvere.cz.

Kontakt: Terapeutické centrum Modré dveře Praha

K Horkám 23/16, Praha 10 – Hostivař

www.modredvere.cz

Prev Krizové ošetřovné
Next MOŽNOST PSYCHOLOGICKÉ KONZULTACE ON-LINE