NAŠE VOLEJBALOVÉ HOLKY ZAZÁŘILY NA METEORU!

NAŠE VOLEJBALOVÉ HOLKY ZAZÁŘILY NA METEORU!

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci schválil Výbor PVS na návrh Komise mládeže uspořádání jednoho závěrečného turnaje pro každou mládežnickou kategorii. Místo měsíčních turnajů se hrál jeden konečný dle výsledků z podzimu.

Horní Počernice měly zastoupení v kategoriích Mladší a Starší žákyně.

V neděli 13. 6. nastoupily na kurty Meteoru naše dva týmy Starších žákyň.

Zkušenější holky HP A hrály o 9. – 16. místo v lize. Vyhrály svou čtyřčlennou skupinu. Následoval boj s prvními z druhé čtveřice. Tuto hru prohrály v tie-breaku. Konečný výsledek Áčka je tedy 10. místo.

Naše Béčko hrálo v pětičlenné skupině systémem každý s každým o 17. – 21. místo. Vyhrály kromě jednoho zápasu všechno. Takže i Béčko druhé ve skupině celkově 18. místo.

Tým mladších žákyň bude hrát v sobotu 19. 6. také na Meteoru. Hrají ve skupině o zlato, jelikož na začátku sezóny odehrály kvalifikaci a zápas v 1. lize. O jejich výsledcích vás budeme informovat v příštím čísle HPZ.

Na konci června pro děti pořádáme závěrečný (nanukový) turnaj. V červenci se těšíme na již tradiční týdenní soustředění v Železných horách.

Od září se otevírá našim nejstarším holkám nová kategorie – Kadetky a současně bude probíhat nábor šikovných holčiček ročníků narození 2012-13 do MINIvolejbalu.

Krásné, ZDRAVÉ léto přejeme všem volejbalistům, sportovcům a vlastně úplně všem, co se rádi smějí, mají rádi život a užívají si léta.

Za tým trenérky: Jája, Lucka, Ivet a Lenka

Prev Vydejte se na výlet za Stromy roku a vyhrajte knihy nebo karton Ondrášovky
Next Nové občanky s biometrickými údaji začnou úřady vydávat již od srpna