Návštěva staré dámy

Návštěva staré dámy

Poslední víkend divadelního festivalu a poslední premiéra letošní sezóny – Návštěva staré dámy v Přírodním divadle Dády Stoklasy.

Na návštěvu bohaté rodačky se připravuje celé městečko Güllen. Güllenští obyvatelé. Čestní, plní úcty a lásky k bližním. Věrni starým tradicím a milující svoje město. Slušní lidé. Přestože Güllen byl zasažen nepřízní osudu – Wagnerova továrna zkrachovala, Bockmann zbankrotoval a chata Na výsluní už také musela zavřít – jeho obyvatelé vytrvali v naději na lepší zítřky a drží při sobě jako nikdo jiný.

Güllenští se těší na setkání s paní Zachanassisovu, a stejně tak se těší i na setkání s vámi. Přijďte podpořit Güllen 21., 22., 23. a 24. června do Přírodního divadla Dády Stoklasy vždy od 21 hodin. Skromní obyvatelé našeho města vás rádi přivítají. V režii Ondřeje Krásného hrají Jana Keilová, Michal Pivarči, Michal Klich, František Vohralík, Václav Hanák, Jarda Spitzer, Standa Spitzer, Michal Král, Klára Šimicová, David Urban, Jindra Havel, Jan Hrudka, Pavel Sůva, Ondra Hrubeš, Lukáš Cejnar, Tonda Matyska, Eliška Králová, Nikola Sýkorová, Eva Bartoňová, Jan Šimice, Kristýna Márová, Kamil Blažek, Jan Hohenberger a tak trochu i Tomáš Sýkora a ještě méně další. Přírodní divadlo Dády Stoklasy, Spojenců 1408, Horní Počernice Vstupenky v ceně 70 Kč koupíte přímo na místě.

Prev Cyklistické aktuality
Next Pouť ve školce