Nové kolo grantového řízení Nadačního fondu Šance

Nové kolo grantového řízení Nadačního fondu Šance

Nadační fond ŠANCE vypisuje nová grantová řízení pro oblasti nazvané Děti a mládež a Tíživá sociální situace. Grantové řízení Děti a mládež: je určeno k podpoře dětí a mladých lidí.

child-817373_960_720

Rodiče či zákonní zástupci mohou žádat například o příspěvek na letní tábory, příměstské tábory, nebo na volnočasové aktivity v následujícím školním roce 2016/2017, které jsou jinak pro žadatele těžko dosažitelné.

Grantové řízení Tíživá sociální situace: je určeno občanům v produktivním věku, kteří se dostali do tíživé sociální situace.

Nadační fond podporuje konkrétní osoby či aktivity z Horních Počernic, které nedosáhnou na jiné formy podpory a jimž nadační příspěvek pomůže zmírnit bezútěšnou situaci, zlepší životní podmínky či usnadní jejich úsilí vlastními silami řešit složité situace.

Bližší informace o vyhlášeném grantovém řízení s uzávěrkou 30. června 2017 včetně formuláře žádosti naleznete na www.nfsance.cz

Nadační fond ŠANCE od svého založení v roce 2011 díky donátorům a dalším podporovatelům podpořil desítky našich spoluobčanů.

Petr Herian,

předseda správní rady

nadačního fondu

Prev Tomáš Bouda přivezl do Horních Počernic olympijské stříbro!
Next Navrhněte si hodinu zásobování v připravované nové prodejně Billa na Náchodské ulici

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment