Nové kulturní akce

Nové kulturní akce

Dne 24. 7. na louce u Ratibořické školy proběhl Psí festival pro všechny pejsky a jejich páníčky. Program byl plný zábavy pro lidské i zvířecí účastníky a nesl se ve znamení psí tematiky. Čtyřnozí kamarádi mohli vyzkoušet agility zónu, soutěže, psí bazének a další aktivity za doprovodu instruktorů. Na akci nechyběli ani zástupci z psích útulků, prodejci, psí hotel, psí školka a také občerstvení pro pejsky i návštěvníky.

Na Chvalské tvrzi se i přes dopolední nepříznivé počasí konal 1. srpna poprvé Počernický Street Food Festival. Na akci jste mohli ochutnat moderní i tradiční gastronomii a zažít, co je to street food. Výběr byl opravdu velký – jamajská, indonéská, mexická i česká kuchyně. Mohli jste si také pochutnat na burgerech, BBQ, smažených pokrmech a dokonce i na specialitách ze šnečího masa či hmyzu. K dobrému jídlu samozřejmě nechybělo dobré víno či pivo z malých pivovarů a k sladkému výběrová káva. Jsem rád, že se akce vydařila a rád bych vás pozval na další termín akce 23. 10. 2021.

Závěrem bych chtěl poděkovat dobrovolným hasičům SDH Praha – Chvaly, Chvalské tvrzi, partnerům a všem, co se na akcích podíleli a samozřejmě samotným účastníkům, kteří vytvářeli příjemnou atmosféru.

Zbyněk Římal, radní pro kulturu

 

 

Prev Běh pro střechu nad hlavou
Next Slovo starosty