Novinky z Nadačního fondu Šance

Novinky z Nadačního fondu Šance

Vážení a milí přátelé a podporovatelé,

rádi bychom vás informovali o novinkách z Nadačního fondu ŠANCE. V březnu se uskutečnilo setkání správní a dozorčí rady. Na jednání jsme probírali zaslané žádosti a další možnosti pomoci v Horních Počernicích. Obdrželi jsme v letošním roce celkem dvě žádosti o příspěvek. Nadační fond žádostem vyhověl a poskytl nadační příspěvek v částce 7 200 Kč na podporu a rozvoj umělecké činnosti talentované žákyně.

Také jsme na jednání potvrdili výzvu pro letošní rok, kde se chceme nadále věnovat dětem, mládeži a seniorům nebo těm občanům Horních Počernic, kteří se dostali do tíživé životní situace. Žádost můžete podat elektronicky přes náš e-mail: info@nfsance.cz nebo písemně na adresu: Čechurova 1988/31, Praha 9. Formulář je k dispozici na stránkách: www.nfsance.cz. Výzvy přijímáme už od 1.  února 2020.

Zároveň bychom rádi poděkovali všem našim dárcům a přispěvatelům. Pokud chcete i vy podpořit naše aktivity, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na náš transparentní účet u Komerční banky č. 43-9038110257/0100. Moc si toho vážíme!

Děkujeme za vaši podporu.

Hana Markulinec Moravcová a Petr Růžička, předsednictvo správní rady

Inspirujte se, máte Šanci!

Prev Pro matky s dětmi v nouzi se otevírá nová střecha nad hlavou
Next Znovuotevření DDM