Novoroční běh Horními Počernicemi

Novoroční běh Horními Počernicemi

I letošní 38. ročník Novoročního běhu Horními Počernicemi se konal za mírného, pro běžce přívětivého počasí. Vál sice mírný vítr, ale ten běžcům nedělal problémy, stejně tak jako cca 5-6 stupňů tepla.

sport_beh

Na společný start před tělocvičnou v Chvalkovické ulici se před půl jedenáctou na Nový rok shromáždila bezmála stovka běžců v jedenácti kategoriích. Celkem se do výsledkových listin závodu zapsalo 98 atletů. Potěšitelné je, že hned 24 jich bylo z Horních Počernic! Ale například vítězové hlavní kategorie mužů i žen (Lukáš Pazdera časem 21:29,3 min. a Radka

Churáňová časem 11:58,5) k nám neváhali přijet až z Příbrami nebo Trutnova.

Vítězové dalších kategorií byli – Petr Havelka (35-50 let), Václav Kučera (50-60 let), Miloslav Fliegl (nad 60 let), Jan Pěkný (Buď fit), Lenka Bayerová (nad 50 let), ml. dorostenec Martin Kabát, starší dorostenec David Martínek, starší dorostenka Eva Vaňková, starší žák Vojta Kovařík a starší žákyně Kristýna Havelková. Kromě hlavního běhu v ulicích Horních Počernic se konaly také závody na stadionu pro nejmenší děti. Díky všem pomocníkům a pořadatelům! A na shledanou zase na Nový rok 2020!

 

Za pořadatele z TJ Sokol HP: Ivan Liška

 

Prev Zápis do mateřských škol
Next Dny otevřených dveří v mateřských školách