Novoroční ohlédnutí

Novoroční ohlédnutí

Barevný podzim letos utekl jako voda. Jako každý rok, i tentokrát jsme na ZŠ Spojenců uklidili s dětmi naši krásnou zahradu a připravili krmení pro ptáčky. Když nám počasí nepřálo, mohli jsme se přesunout do nových půdních prostor. Zejména gymnastický sálek poskytuje skvělé podmínky pro hry a soutěže. Tentokrát jsme zde uspořádali závody autíček na dálkové ovládání a myslíme, že se naše malá Barum Rallye opravdu povedla.

Ani jsme se nenadáli a přiblížil se advent. Četli jsme knihy s vánoční tematikou, zpaměti lovili texty oblíbených koled a učili se nové. Tradičně jsme také vyráběli dárky a přání pro své blízké. A nebyli bychom to my, abychom si originálně nevyzdobili naši školu.  Jako novinku jsme letos měli anděla a sněhuláka v téměř životní velikosti, které žáci s radostí natírali barvami a zdobili.

I když jsme vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nemohli organizovat vše, co bychom chtěli, přesto jsme si předvánoční čas uměli udělat pěkný.  Byli jsme rádi, že jsme nemuseli být izolovaní každý sám,  ale že jsme trochu té rodinné pohody mohli zažít i na naší malé škole.   Vždyť právě možnost být spolu je pro nás všechny to nejdůležitější.

Přejeme všem pevné zdraví a radostnější rok 2022.

Kolektiv ŠD

Prev Jaká opatření platí od 17. ledna
Next Z veřejného zdravotního pojištění bude nově hrazených 5 PCR testů za kalendářní měsíc. Ve školách se bude testovat 1x týdně