Odkud jsem?…Proč jsem tu?…Kam jdu?…

Odkud jsem?…Proč jsem tu?…Kam jdu?…

Toto jsou otázky, které v naší moderní společnosti zůstávají buď bez odpovědi, nebo jsou zodpovězeny jen neuspokojivě a povrchně. A přece, každý člověk by se s nimi měl čestně vyrovnat, když chce přestat žít život přetvářky, kdy věří jen tomu, co říkají jiní a když se chce dozvědět pravdu.

Možná právě tebe podobné otázky trápí, a proto si tě dovolujeme pozvat do našeho malého společenství, kde svobodně o podobných tématech hovoříme. Jsme společenství mladých lidí (15-30 let)a jednou týdně trávíme spolu večerní čas a to nejenom hloubáním nad otázkami, které nás provokují, ale třeba i muzicírováním (umíš-li na nějaký hudební nástroj, určitě jej vezmi s sebou), uměním, hrami, sportem. V létě kempujeme a prostě oslavujeme život. Možná jsi nesmělý či nesmělá, ale to jsme byli všichni.

Těšíme se na tebe každé úterý od 18.30 hodin v Křesťanském klubu mládeže na Křovinově nám. 12/18 v Horních Počernicích. V případě jakýchkoliv dotazů můžeš volat Dominiku na tel.: 773 475 200, nebo Marka tel.: 608 232 553

Dominika Nováková

Blázen se tak vyčerpá svým pachtěním, že mu nezbude síla, aby došel k cíli. (Kaz.10,15)     

cirkev                                                                                     

Prev ul. Bártlova a ul. U Úlů
Next DDM - říjen