On-line, ale zvesela!

Úspěšně se nám povedlo přivítat nový rok. I tak se leden bohužel i nadále nesl ve znamení distančních programů. Naše vedoucí ani děti ale něco jen tak nerozhází, a tak stále děláme vše, co se jenom dá zpoza obrazovky zvládnout. Každý oddíl se k této výzvě postavil jinak, po svém, a my máme ze všech velkou radost! Ať už je to pravidelné plnění všemožných výzev, nebo třeba společné pečení, či rovnou on-line víkendovka. Všechny aktivity aspoň trochu narušují domácí rutinu.

Nezahálíme ani v našich dalších záměrech – začátek stavby naší klubovny je blíž a blíž. Moc nám v tom pomáhají jak pravidelní dárci, tak i ti příležitostní. Spolu s tím se chystáme i na drobné úpravy našich již existujících kluboven, včetně té ještě nehotové v prostorách počernické fary.

Nezbývá tedy než vám v duchu jednoho z bodů skautského zákona „Skaut je veselé mysli“ popřát hodně zdraví a abychom se, až to situace dovolí, zdárně sešli i naživo!

Za středisko Oheň: Martin Philipp

 

Prev PŘEHLED O TOM CO SE OD ČTVRTKA 25. 2. 2021 ZMĚNÍ
Next Ministerstvo zdravotnictví spustí registrace na očkování pro učitele a osoby starší 70 let. Do očkování se nově zapojí také praktičtí lékaři