Osm medailí z Přeboru Prahy jednotlivkyň

Dne 27. 5. se v pražské tělocvičně Na Balkáně uskutečnil Přebor Prahy jednotlivkyň, ve kterém dokázaly naše svěřenkyně vybojovat neuvěřitelných 8 medailových umístění a zároveň zajistily 8 postupových míst na Mistrovství České republiky.

sport_gymnastika2

V kategorii VS 1A naše děvčata obsadila všechny tři medailové příčky. I přes pád z kladiny zvítězila nejmladší závodnice celého startovního pole – Elen Struclová, se kterou se na první stupínek postavila domácí závodnice, která dosáhla stejného bodového výsledku. Na druhém, resp. třetím místě se opět – díky shodnému bodovému zisku, umístily dvě naše závodnice, Ela Šrůtková a Eliška Kurfürstová. Na krásném 7. místě skončila Jessica Wandruschka.

sport_gymnastika3

V kategorii VS 2A nám startovala pouze jedna závodnice, a to Kateřina Koubová, která obsadila 24. místo.

V kategorii VS 3A nás reprezentovaly dvě závodnice,  Kateřina Jakešová a Julie Brožová, které obsadily 8., resp. 12. místo.

A následující kategorie byla v podání třech našich závodnic opět medailová: Přebornicí Prahy se stala Emílie Zervanová,  2. skončila Nikola Kurfürstová a 3. Adéla Kalinová. Lenka Tikmanová obsadila krásné  5. místo.

V kategorii VS 5B zvítězila a titul Přebornice Prahy získala Laura Bohatová.

Poslední kategorií celodenního závodního maratonu byla kategorie VS 6B, kde další titul Přebornice Prahy pro náš oddíl získala Lucie Zahradníčková. Na 6. místě se umístila její sestra Jana.

Děkujeme všem závodnicím za krásné reprezentování našeho oddílu. V neposlední řadě patří velký dík i všem trenérům a rozhodčím, kteří se usilovně věnují sportovní přípravě našich svěřenkyň.

Za oddíl SG: Z. Hubáčková a L. Barešová

Prev Cesta do pravěku a Vynález zkázy: Karlínská scéna pro velký zájem pokračuje ve Dnech s Karlem Zemanem