Otevření knihovny

Otevření knihovny

Knihovna je od 27. 4. 2020 pro veřejnost opět otevřena v běžných výpůjčních hodinách. Obnovení provozu bude probíhat postupně. První dva týdny – od 27. 4. 2020 do 7. 5. 2020 bude možné pouze vracet knihy a vyzvedávat rezervované tituly (knihu lze rezervovat přes čtenářské konto nebo telefonicky). Vzhledem k tomu, že vrácené knihy musí být umístěny do karantény, vyčkejte vždy na výzvu k vyzvednutí, nechoďte do knihovny bezprostředně po rezervaci a bez potvrzení dostupnosti. Až do odvolání je rezervace knih zdarma.

Od 11. 5. podle aktuální situace bude umožněn přístup k volnému výběru na max. 15 minut na každého čtenáře. Je nutné nadále dodržovat přísnější hygienická nařízení – vstup do knihovny je možný výhradně se zakrytým nosem a ústy, a v omezeném počtu 3 čtenářů na oddělení beletrie, a po 2 čtenářích v oddělení pro děti a v oddělení naučné literatury. I nadále je třeba dodržovat rozestupy minimálně 2 metry a u vstupu do knihovny provést dezinfekci rukou.  Až do odvolání není v knihovně umožněn přístup na internet

Situace a vládní nařízení se mění prakticky ze dne na den, proto je možné, že i režim provozu knihovny bude postupně upravován, děkujeme za pochopení a věříme, že se jako naši čtenáři budete chovat zodpovědně a že společně tuto nepříjemnou situaci zvládneme a brzy pro Vás budeme moci knihovnu otevřít v běžném režimu.

Vaše knihovnice

Prev ZPÍVÁNÍ PRO DĚTI ON-LINE S ROKYTKOU
Next V pondělí začíná druhá vlna uvolňování, otevřou se některé obchody, autoškoly i knihovny