Ples Sokola Horní Počernice – konečně doma!

Ples Sokola Horní Počernice – konečně doma!

Jen velmi těsně, pár hodin před vyhlášením protiepidemiologických opatření v naší zemi, se v sobotu 7. března konal IX. ples TJ Sokol Horní Počernice.

img_2574

To datum asi vejde v nejširší paměť, neboť zakrátko poté se všechny sály, ale i restaurace, obchody, divadla i další obchodní, kulturní a jiné objekty a služby natvrdo zavřely. Ale také proto, jak si dovolíme skromně poznamenat, že náš v pořadí devátý Ples sportovců se konal konečně doma, v Horních Počernicích.

img_2555

Tedy konkrétně v obnovené stodole v areálu Chvalské tvrze. Po předchozích osmi letech hostování v Radonicích a Dolních Počernicích (zvláště tam posíláme vděčnou vzpomínku na předchozí léta) jsme si mohli zatančit a pobavit se opravdu v domácím prostředí. A ve stodole se nám velmi líbilo, až se nám nechtělo domů. Přes sto dvacet účastníků plesu se dobře bavilo, tančilo při svižné muzice souboru Colorband, byvše inspirováno krásným a rytmickým předtančením rockové skupiny Klub Kold Dance v čele s několikanásobnými mistry světa v akrobatickém rokenrolu manželi Kolbovými a jejich mladými svěřenci Jáchymem, Viky a dalšími tanečníky, kteří předváděli neuvěřitelná pohybová kouzla. K dobré náladě i napětí v sále přispěla i tradiční tombola a závěrečná sokolská píseň „Šestého července na strahovských hradbách“. No, domů se nám věru nechtělo, ale konečně jsme mohli jít domů pěšky, po svých. Byli jsme přece na plese doma – v Horních Počernicích.

img_2539

Za plesový výbor TJ: Ivan Liška

Prev Jak bude fungovat vzdělávání?
Next BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ