Počernický dětský sbor ROKYTKA

Počernický dětský sbor ROKYTKA

Vítáme všechny naše příznivce v nové sezóně, která je pro nás ještě stále 5. jubilejní. Jarní období se nám podařilo překlenout pomocí online zpívání na webu Rokytky. V červnu jsme se již s většinou dětí mohli osobně setkávat na obnovených sborových zkouškách, které se konaly v příjemném venkovním prostředí, a kde jsme pilně opakovali a nacvičovali repertoár pro naplánované podzimní akce.

První vystoupení nás čeká hned 20. září, a to s celým sborem v rámci víkendu pro Horní Počernice Zažít město jinak. Beránci a Rokytka zazpívají v 13.30 hodin u kapličky ve Svépravicích a o hodinu později si na pódiu u rybníku Eliška můžete poslechnout výběr námořnických písniček z cyklu Ahoj, moře v podání dětí z Pramínku. Jste srdečně zváni!

Také doufáme, že se na druhý pokus uskuteční krásná spolupráce Rokytky na kantátě Carmina Burana s Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP) a Bohemian Prague Choir v Obecním domě. Koncert proběhne v pondělí 9. listopadu.

Tím ale výčet našich akcí zdaleka nekončí. Přípravná oddělení Rokytky v listopadu zazpívají na benefičním koncertě v Horních Počernicích a na předvánočním setkání seniorů v Dolních Počernicích. Samozřejmě nebudou chybět ani tradiční vánoční akce, ale o nich se dozvíte v některém z dalších příspěvků ve Zpravodaji.

V září budou také probíhat ukázkové hodiny našich sborů. Pozor! Z organizačních důvodů došlo k prohození časů zkoušek Beránků a Pramínku. Potřebné informace naleznete na letáku níže. Kdo by si chtěl zkusit zazpívat, může přijít. Naučit se zpívat totiž může opravdu každý, stačí jen chtít.

Všem čtenářům přeji za tým Rokytky pěkný začátek nového školního roku.

Zuzana Celerýnová, sbormistryně přípravných oddělení Rokytky

Prev Metodika pro nařizování karantény ve školách v souvislosti s covid-19
Next Odmaturováno!