Podaná ruka: Pulse Fitness Club

Podaná ruka: Pulse Fitness Club

Začátek roku je vždy plný předsevzetí. Přestanu kouřit, začnu žít zdravě a víc se hýbat. S tím zdravým životním stylem vám může pomoci Pulse Fitness Club, kde najdete jak posilovací stroje, skupinové lekce, tak i osobní trenéry, kteří jsou připraveni pomoci nejen se správným cvičením, ale i úpravou jídelníčku, abyste se brzy cítili skvěle a hlavně zdravě.

podana-ruka_pulse2

Kdy jste založili Pulse Fitness Club v Horních Počernicích?

Klub byl poprvé otevřen už 23. 9. 2013, ale od ledna roku 2017 jsme se pustili do kompletní rekonstrukce interiéru, což naši klienti mohli nejintenzivněji vnímat v září a říjnu loňského roku. Finále naší práce jsme pak představili během slavnostního re-openingu, který se konal 23. listopadu 2017 za přítomnosti našich ambasadorů (Kiro Markopulos, Karlos Vémola, Lenka Myslivcová, Margita Zámolová, DJ Brian a Nikola Bechyňová) a VIP hostů – Yvetty Blanarovičové a starostky Horních Počernic Hany Moravcové.

podana-ruka_pulse

Co vše ve Vašemu fitness klubu nalezneme?

Pulse Fitness Club je specifický svým odlišným uspořádáním posilovacích strojů a celkového vybavení interiéru do pěti tréninkových zón. Jedná se o Power zónu, která je vybavena klasickými činkami a legendárními profi tréninkovými stroji značky Hammerstrenght. Dále Ultimate zónu, která svým vybavením připomíná crossfitový trénink. Lifefitness zóna je vybavena profesionálními cihličkovými stroji. Strenght zóna poskytuje dostatek prostoru a potřebnou výbavu pro trénink s vlastní vahou těla a TRX systém. Poslední zónou, která má dvě části, je zóna Energy. Ta se skládá ze zóny vybavené kardio trenažery (běhací pásy, rotopedy, veslování, steppery, Power Plate a cross trenažer) a sál pro skupinové lekce či osobní trénink.

podana-ruka_pulse_hpz-3

Jaké skupinové lekce zde provozujete?

Aktuálně máme v nabídce 10 druhů skupinových lekcí, které si každý může zdarma vyzkoušet díky 1. vstupu do klubu zdarma. Jedná se o lekce Bosu, Pilates, TRX, Just move, Cvičení s velkými míči, Intenzivní kruháč, Fit dance, Ground Force method, Bodystyling a Jóga. Přesný rozvrh lekcí a formulář pro registraci online (pro získání vstupu zdarma) jsou k dispozici na našem webu www.pulsepocernice.cz.

podana-ruka_pulse_hpz-4

Dokážete klientovi pomoci i s úpravou jídelníčku či mu zařídit cvičební plán přímo na míru?

V našem Pulsefamily týmu máme 10 trenérů, kteří patří mezi sportovní profesionály i letité master trenéry svého zaměření. Před spoluprací s vybraným trenérem či trenérkou čeká každého zájemce nejdříve osobní konzultace, včetně diagnostiky pohybové soustavy a měření tělesného složení svalstva a tuků. Samozřejmostí je tedy tréninkový i stravovací plán, sestavený individuálně dle potřeb a cílů klienta, s ohledem na jeho životní styl. Víme, jak moc je důležité si spolu s vybraným osobním trenérem/kou “sednout” a jak velkou roli vlastně hraje sympatie a způsob vedení tréninku při celkové motivaci klienta pokračovat ve vytyčených předsevzetích. Proto je u nás možnost vyzkoušet si vybraného trenéra/ku formou 1. vstupního tréninku zcela zdarma.

podana-ruka_pulse_hpz-6

Očekáváte teď začátkem roku větší příval klientů vlivem novoročních předsevzetí?

Po pravdě řečeno jsme zaznamenali zvýšený zájem o náš klub a stejně tak nárůst členů už od zmiňovaného listopadového re-openingu klubu a od té doby návštěvnost stále roste. Samozřejmě jako každý rok byl leden trochu nabitý, ale my pracujeme spíše na tom, abychom mohli nabídnout nové eventy, semináře, tréninky s VIP hosty, skupinové lekce a další atraktivní služby nejen novým či stávajícím členům, ale také široké veřejnosti.

podana-ruka_pulse4

Proč jste se přihlásili do projektu Podaná ruka a jakou slevu zde nabízíte?

Filozofií Pulse Fitness Clubu je vytvářet pro všechny své klienty, ať už profesionální sportovce, seniory, děti a mládež či širokou veřejnost, příjemné a komfortní prostředí tak, aby si svůj trénink perfektně užili. Projekt Podaná ruka je tedy ideální způsob, jak zpřístupnit naše produkty a služby všem zájemcům bez kompromisů.

Pro všechny členy projektu Podaná ruka máme speciální nabídku ve formě krátkodobého tříměsíčního splátkového členství za 499 Kč měsíčně, s podmíněným vstupem do klubu od pondělí do pátku od 10.00 – do 15.00 hodin a o víkendu od 10.00 – 17.00 hodin. V rámci tohoto speciálního členství tedy mohou klienti využít jak skupinových lekcí dle aktuálního rozvrhu tak tréninku bez omezení v našem fitness kubu.

Více informací zde: www.pulsepocernice.cz

Lenka Bartáková, redaktorka

 

Prev Služba pro seniory
Next Zdravotní cvičení pro seniory