Poděkování a zprávy z Divizny

Poděkování a zprávy z Divizny

Masopustnímu zpívání s Diviznou u kapličky ve Svépravicích před pár týdny nepřálo nejen počasí. Nejprve naše zpěvačka Majda Moudrá těsně před vystoupením onemocněla silnou angínou. Narychlo proto Divizně pomohla další talentovaná počernická zpěvačka – Klárka Jelínková. Klárka je studentkou konzervatoře a úspěšně působí v muzikálech Děti ráje nebo Tarzan v divadle Hybernia. Tady hraje a zpívá hlavní roli Jane. U kapličky zpívala překrásně a závěrečné finále Hallelujah dala i s našimi dětmi Lukáškem, Danielkou a její malou sestřičkou Kájou. Vítr foukal jako divý, ale s Diviznou u kapličky se zpívalo nádherně. Děkujeme Klárce Jelínkové za zpěv, Tomášovi Kůrkovi za zvuk, paní Martě Valešové za figurky pro děti a rodině Růthových a Kryšpínových za pravidelný přísun elektřiny pro naše vystoupení.

Poděkovat musíme i počernickému fitku Pulse Fitness Club. Díky jejich podpoře jsme s dětmi navštívili krásnou výstavu loutek a kulis z filmu Myši patří do nebe na Chvalském zámku. Výstava je úžasná a nám bylo jako v nebi. Další novinkou z Divizny je, že naši dobrovolníci Páťa a Terezka připravují pro děti i sobotní setkávání. Naposledy se s dětmi chystali vyrazit do kina na Tajemství staré bambitky.

Děkujeme vám všem za podporu a na závěr přidáváme informaci, že těšit se můžete mimo jiné i na oblíbený Katčin charitativní blešák v klubovně Divizny. Plánujeme ho na květen a těšíme se na setkání s vámi.

Dobrovolníci Divizny

Prev Sbírka pro ukrajinské rodiny v azylovém domě
Next Když slovo dá slovo