Poděkování za adventní koncert i celý rok!

Poděkování za adventní koncert i celý rok!

Náš klub Divizna se snaží spojovat světy dětí zdravých a dětí se zdravotním postižením. Práci s dětmi se věnujeme jako dobrovolníci, ve svém volném čase. Díky vám všem se nám Diviznu podařilo úspěšně nastavit, rozjet a vytvořit tak zázemí pro děti se zdravotním postižením, které jinou možnost se setkávat a získávat socializační zkušenosti ani nemají. V Divizně nacházejí zdravé kamarády, bohatý program a novou zkušenost. V roce 2017 bude dokončena naše nová klubovna na husitské faře na Náchodské ulici. Věříme, že si na nás najdete čas a přijdete nás do nových prostor povzbudit na některou z našich akcí.

podekovani2
Stejně jako se to stalo při nedávném adventním koncertu Divizny a sousedů ze Svépravic u kapličky v Šanovské ulici, kde zahrál varhaník Petr Tvrdek a jeho hosté.

Velkou radost nám svou návštěvou koncertu a podporou udělaly paní místostarostka Eva Březinová a paní radní Karla Polydorová, stejně jako zastupitelé Tamara Spilková, Jarda Kočí, Miloš Blahovec a Jirka Stibor. Potěšil nás vytrvalý podporovatel Divizny Petr Růžička, který i na koncert dorazil s taškou plnou pohádkových knížek pro naše děti.

podekovani1

Poděkování ale patří především počernickým sousedům. Dorazili v hojném počtu a přinesli vánoční dobroty – dokonce i na řízečky došlo! Soused Richard Stára zabodoval bezkonkurenčním svařákem a velký dík patří manželům Růthovým a Kryšpínovým za to, že nám opět dovolili připojit se u nich doma na elektřinu a Tomáš Kůrka tak mohl koncert krásně ozvučit. Divizna své aktivity realizuje díky podpoře MČ Praha 20, projektu Mluvme spolu – společnosti T-Mobile, ale hlavně díky spolupráci a podpoře dalších počernických spolků a jednotlivců, kteří i v dnešní uspěchané době dovedou myslet na druhé. Chceme jim tímto za celou Diviznu poděkovat. Přejeme vám všem radostný rok 2017!

Za dobrovolníky Divizny Alena Štrobová, Alžběta Cibochová, Eva Cudlínová, Jana Lišková, Barbora Škrleová, Tereza Moudrá, Kateřina Mrázová, Patrik Malý, Pavla Šabatková, Daria Češpivová, Jaroslava Brenkusová, Tereza Vacková, Majda Moudrá, Anna Štrobová a další.

Více o nás se dozvíte na www.divizna-pocernice.cz a na našem facebooku.

 

 

 

Prev Participativní rozpočtování je proces demokratické diskuse
Next Veselé Vánoce a pohodový rok 2017

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment