Poděkování za uplynulou sezónu

Poděkování za uplynulou sezónu

Vážení trenéři, vedoucí, hráči, rodiče, fanoušci, partneři,
rádi bychom vám všem poděkovali za uplynulou sezónu, která opět nebyla jednoduchá, ale z pohledu našeho klubu byla nakonec nadmíru úspěšná.
A tým bude nadále působit v 1. A třídě, kde máme určitě prostor zabudovat mladé hráče a s ohledem na starší dorost už můžeme zapojovat do týmu vlastní odchovance.
Starší dorost i přes úzký kádr skončil na výborném 5. místě v nejvyšší pražské soutěži.
Mladší dorost zaslouženě slaví postup a tak v příští sezóně bude hrát nejvyšší pražskou soutěž Přebor Prahy.
Starším žákům se nakonec podařilo postoupit v obou soutěžích, příští rok tak budeme hrát v této kategorii Přebor Prahy a 1. třídu.
Mladším žákům se povedl historický úspěch a vítězstvím v Přeboru Prahy vykopali pro příští sezónu celostátní ligu, což je opravdu velký úspěch a moc si toho jako klub vážíme.
Naše přípravkové kategorie se statečně měřily s ligovými kluby a určitě máme prostor na zlepšení. Ale i to je velký úspěch, že se nám daří tyto soutěže udržet a budeme je hrát i v příštím roce.
Nesmíme zapomenout na naše nejzkušenější mládežníky, naše Gentlemany (hráče nad 45 let), kteří vyhráli podzimní i jarní nejvyšší soutěž a zaslouží velkou pochvalu za svoje výsledky, výkony a nezdolnou tréninkovou morálku.

Vážíme si práce našich trenérů a trenérek, kteří věnujií spoustu energie a volného času ve prospěch našeho klubu. Chceme samozřejmě i nadále podporovat jejich vzdělávání. Velké poděkování patří všem dalším členům realizačních týmů, vedoucím, bez kterých by nemohl žádný tým fungovat.

Zvláštní poděkování patří všem rodičům za podporu svých dětí a klubu, i našim věrným fanouškům, bez jejichž hlasivek a podpory se žádný klub neobejde.

V neposlední řadě patří velké poděkování Městské části Praha 20 a našim partnerům, bez jejichž podpory bychom nemohli fungovat. Vážíme si této spolupráce a doufáme, že bude i nadále pokračovat.

Vedení klubu SCX

Prev Žáci ZŠ Stoliňská ve Švédsku
Next Kulturně komunitní centrum Horní Počernice